Haber
Giriş Tarihi : 16-04-2019 23:45   Güncelleme : 17-05-2019 00:51

Şebinkarahisar STK'larından Başkan Genç'e Ziyaret

Şebinkarahisar sivil toplum kuruluşları üçüncü dönem Sarıyer Belediye Başkanı olan Şükrü Genç 'i makamında ziyaret ederek başarı dileklerini ilettiler.

Şebinkarahisar STK'larından Başkan Genç'e Ziyaret

İSTANBUL: Şebinkarahisar sivil toplum kuruluşları üçüncü kez Sarıyer Belediye Başkanı olan Şükrü Genç'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Genç, Şebinkarahisar Sivil Toplum Kuruluşlarının yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yaptığı konuşmasında Şebinkarahisar'ın Sivil Toplum Kuruluşları yönünden İstanbul'da çok güçlü olduğunu ifade ederek bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şükrü Genç, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte siyaseti bir kenara bırakıp Şebinkarahisar'da bulunan yöneticilerimizle el ele vererek Şebinkarahisar'da yapılacaklara hep birlikte karar verme vaktimiz gelmiştir dedi. "Şebinkarahisar'da acil yapılması gereken projeleri ortaya koymak adına mutlaka ortak bir noktada buluşarak karar verip hayata geçirmeliyiz" dedi.

Başkan Genç, "Bunun sadece Şebinkarahisar özelinde değil, Erzincan'dan başlayıp Amasya'ya kadar olan tüm vadideki ilçelerin kalkındırılmasının ülkemizin geleceği ve yarınları için çok önemli olduğunu söyleyerek bu konu üzerinde, sempozyumlar düzenleyip buradan çıkacak sonuçlara göre bölge bölge değerlendirip uygulamaya başlamalıyız dedi.

Şebinkarahisar Belediyesiyle iş birliğine hazır olduğunu da ifade eden Başkan Genç, "Sarıyer Belediye Başkanı olarak ben yine Şebinkarahisar'a gideceğim. Şebinkarahisar Belediye Başkanımız Şahin Yılancıyı ziyaret edeceğim. 2009 Yılında kendisine yaptığım önerilerimi tekrar yapacağım. Bu seferde olmazsa gelip sizlere şikayet edeceğim" dedi. Üçüncü döneme birlikte girdiklerinin altını çizerek sözlerine devam eden Genç, "Benden kimsenin çekinmesine korkmasına gerek yok. Şimdi güç birleştirme zamanı, bizler güçlerimizi birleştirerek memleketimize hizmet etmek zorundayız. Tarihsel anlamda turizmin önünü açmalı, üretim için önemli çalışmaların içine mutlaka girmek zorundayız" dedi.

Sarıye Belediyesinde gerçekleştirilen ziyarete, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan, Şebinkarahisarlı sanayici ve iş adamları Derneği Başkanı Altan Güneş, Sarıyer Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Ruşen Aydeniz, Çekmeköy ve İBB meclis üyesi Bora Kılıç, Köy ve mahalle dernek başkanları ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri söz alarak yaptıkları konuşmalarında başkan Genç'e hayırlı olsun ve başarı temennilerinde bulundular.

Ziyaret sonrasında, Şebinkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları tarafından Başkan Şükrü Genç'e günün anısına hediye taktim edildi.

www.sebingundem.com