Haber
Giriş Tarihi : 21-01-2021 15:57   Güncelleme : 21-01-2021 19:01

Şebinkarahisar Vakfından Öğrencilere İngilizce Yapay Zeka Kursu

Şebinkarahisar Vakfı Online olarak İngilizce ve Yapay Zeka konularında 262 saatlik eğitim verecek.

Şebinkarahisar Vakfından Öğrencilere İngilizce Yapay Zeka Kursu

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı, sosyal sorumluluk projesiyle Üniversite öğrencilerine yönelik onlıne eğitim projesi düzenledi.

İstanbul Sarıyer Akademisi, Bilgi Üniversitesi, Giresun Üniversitesi Şebinkarahisar Uygulamalı 4 Yıllık Meslek Yüksek Okulu, Şebinkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla İstanbul Şebinkarahisar Vakfı, Şebinkarahisar Uygulamalı Meslek Yüksek Okulunda okuyan 94 Üniversite Öğrencisine İngilizce Yapay zeka konularında 6 ay süreli 262 saatlik eğitim verecek.

Eğitim Projesi, İstanbul Şebinkarahisar Vakfının Eğitim konularında görevlendirdiği Prof. Dr. Tayfun Yücel, Prof. Dr. Hasancan Okutan, Sarıyer Akademisi Müdürü Sami Görey, Bilgi Üniversitesinden Dr. Uzay çetin, Dr. Ayşe Görey, Şebinkarahisar Uygulamalı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Cüce ve Şebinkarahisar İlçe Eğitim Müdürü Mehmet Sayer’in katkılarıyla gerçekleştirilecek.

Eğitim, 18 Ocak 2021 Tarihinde başlayacak ve 6 ay sürecek olan onlıne eğitim Haziran ayının 21’inde sona erecek. Eğitim süresince 94 öğrenciye 262 saat eğitim verilecek. Eğitim süresinin sonunda öğrencilere sertifika verilecek.

Tüm giderlerin İstanbul Şebinkarahisar Vakfı tarafından karşılanacağını söyleyen Vakıf Başkanı Avni İşcan, “Bu anlamlı projemizin organizasyonu Sarıyer Akademi tarafından gerçekleştirilecektir. Akademi müdürümüz Sami Görey ve çalışma arkadaşlarına, Projeye katkısı olan tüm hocalarımıza, paydaşlarımıza ve Sarıyer Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e teşekkür ederim.

Bu projenin gençlerimize, yöremize, ülkemize sağladığı fayda ve bu faydanın yarattığı katma değer büyük ve anlamlı olacaktır. Bu projeyi daha değerli kılmak için siz değerli paydaş mütevellilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Bizler bu projeleri sizlerden aldığımız güçle planlayıp hayata geçiriyoruz. Maddi destekleriniz, hemşerilik, birlik, beraberlik başarı duygularımızı motive ediyor. Katkılarınız bizleri mutlu ediyor. Sağlıklı ve mutlu kalın.” dedi.