Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 27-01-2021 01:06   Güncelleme : 27-01-2021 01:06

Şebinkarahisar’a tam teşekküllü Ambulans

AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, “Her türlü tıbbi donanıma sahip, arazi şartlarına uygun 4x4, "0" Km Ambulansımız bugün itibariyle ilçemiz 2 nolu Acil Sağlık istasyonunda hizmet vermeye başladı.”

Şebinkarahisar’a tam teşekküllü Ambulans

Şebinkarahisar ve çevresinde yaşayan vatandaşlara sağlık konusunda daha hızlı ve donanımlı hizmet vermek amacıyla başlatılan çalışmalar neticesini verdi. Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’nde tam teşekküllü bir ambulans daha hizmet vermeye başlayacak.

 

 

AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, yaptığı açıklamada, ülkemize sağlıkta dünyaya parmakla gösterilen ülke haline getiren, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, “Girişimlerimiz sonucunda ihtiyacımız olan Ambulansı ilçemize kazandırdık. Her türlü tıbbi donanıma sahip, arazi şartlarına uygun 4*4, "0" Km Ambulansımız bugün itibariyle ilçemiz 2 nolu Acil Sağlık istasyonunda hizmet vermeye başladı.. Emeği geçen, İl Sağlık Müdürümüze, İl Başkanıma, Milletvekillerimize ve ülkemize sağlıkta dünyaya parmakla gösterilen ülke haline getiren, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.