Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 05-06-2021 00:03   Güncelleme : 05-06-2021 00:27

Şebinkarahisar’da 6 açılış birden yapıldı

Şebinkarahisar Belediyesi tarafından kent meydanın yeniden düzenlenmesiyle birlikte ilçe yeniden canlanmaya başladı. Yeni Kent Meydanında bugün gerçekleştirilen Kadınlar Dokuyor Proje Atölyesi, Şebinkarahisar Kültür Evi, Şebinkarahisar Belediyespor Store Mağazası, Fatura Ödeme Noktası, Zabıta Noktası ve Resim Müzesi ile birlikte 6 açılış birden gerçekleştirildi.

Şebinkarahisar’da 6 açılış birden yapıldı

Şebinkarahisar Kent Meydanı’nda bugün 6 açılış birden gerçekleştirildi. Kültür, Sanat ve Spor alalarında yapılan açılışlara yoğun ilgi oldu. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Milletvekillerinin katıldığı açılışa yoğun ilgi oldu. Kadınlar Dokuyor Proje Atölyesi ile Tamzara Dokuması yeniden hayat bulurken,  Şebinkarahisar Belediyespor Store açılışı ve Kültür Evi açılışları ilçenin Kültür, Sanat ve Spor alanında yeniden şekillenmesine öncülük edecek.

 

AÇILIŞLARA YOĞUN KATILIM

Şebinkarahisar’a yeni bir heyecan getiren açılışlara Giresun Valisi Enver Ünlü, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Can, Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Bolat  Espiye Kaymakamı Taner Tengir, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal ,AK Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Doka Genel Sekreteri Onur Adıyaman, Şebinkarahisar Belediyespor Kulübü Başkanı Bayram Karaman, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Şebinkarahisarlı Sanayici Ve İş Adamları Derneği Başkanı Altan Güneş, İstanbul Şebinkarahisar Vakfı Başkan Yardımcısı  Mustafa Koca, AK Parti Sarıyer  İlçe Başkan Vekili A.Erol Akkuş Ve Yönetim Kurulu, Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av.Yaşar Yücel, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu, Kamu Ve Özel Kurum Temsilcileri, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Protokol konuşmalarının ardından gerçekleştirilerek açılışta Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı projeler hakkında konuklara bilgi verdi.