Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 08-01-2021 02:13   Güncelleme : 09-01-2021 02:35

Şebinkarahisar’da çalışmalar yerinde incelendi

Şebinkarahisar Belediyesi Başkan Şahin Yılancı’nın katılımıyla 2021 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası Başkan Yılancı, meclis üyeleri ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Şebinkarahisar’da çalışmalar yerinde incelendi

Şebinkarahisar Belediyesi 2021 yılı Ocak ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 2021 yılında devam eden projeler ele alındı. Toplantı sonrası Başkan Yılancı ve Meclis Üyeleriyle beraber bazı çalışmaları yerinde inceledi.

 

Başkan Yılancı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları ifade etti. “Bugün belediyemizde gerçekleştirdiğimiz 2021 yılının ilk meclisinin ardından Meclis Üyelerimizle çalışmalarımızı yerinde inceleme fırsatımız oldu. Şehir geçişi terminal bağlantı yolunda heyelan nedeniyle sürekli zarar gören yolda kazıklama çalışmaları geçtiğimiz sene sona ermiş, bu yoldaki problem çözülmüştü. Alt yapı problemi de çözülen kısımda belediye olarak kaldırım çalışmalarımızı ayrıca dolmuşlarımız için cep dolmuş durağımızı da hizmete sunacağız. Arzuman köprüsünden Biroğul Mahallesine kadar olan kısımda kumlama çalışmalarımız da devam ediyor.” dedi.