Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 09-01-2021 18:27   Güncelleme : 09-01-2021 18:27

Şebinkarahisar’da Fidan’lar Toprakla Buluşuyor

Şebinkarahisar İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı çevresinde ağaçlandırma alışması yapıldı. Çalışmalara katılan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, bir Ceviz Fidanı dikerek, “Şebinkarahisar’ımızda bu sene içerisinde önceki yıllara oranla ciddi anlamda fidan toprakla buluştu. Bu da bizleri fazlasıyla sevindiriyor.” dedi.

Şebinkarahisar’da Fidan’lar Toprakla Buluşuyor

Şebinkarahisar İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı çevresinde ağaçlandırma alışması yapıldı. Karakolda görevli askerler ile birlikte çalışmalara katılan Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, bir Ceviz Fidanı dikerek, “Şebinkarahisar’ımızda bu sene içerisinde önceki yıllara oranla ciddi anlamda fidan toprakla buluştu. Bu da bizleri fazlasıyla sevindiriyor.” dedi.

 

Başkan Yılancı şunları ifade etti. “Belediyemize komşu olan İlçe Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı’nda devam eden çevre düzenleme ve ağaçlandırma çalışmalarında bize de ceviz fidanı dikmek nasip oldu. Şebinkarahisar’ımızda bu sene içerisinde önceki yıllara oranla ciddi anlamda fidan toprakla buluştu. Bu da bizleri fazlasıyla sevindiriyor.”