Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 15-08-2019 16:43   Güncelleme : 19-08-2019 15:48

Şebinkarahisar’da Özlenen Tablo Gerçekleşti

Şebinkarahisar 6. Kültür Saat ve Ceviz Festivali dolayısı ile Şebinkarahisarlıların yıllardır görmek istediği fotoğraf gerçekleşti.

Şebinkarahisar’da Özlenen Tablo Gerçekleşti

Farklı partilere mensup siyasetçilerin Şebinkarahisar menfaatleri etrafında birleşerek Şebinkarahisar’a hizmet etmelerini arzu eden Şebinkarahisarlıların görmek istediği tablo Festival ortamında gerçekleşti.

Kurban Bayramını geçirmek için Şebinkarahisar’da bulunan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Kaymakamlığı, Şebinkarahisar Belediyesi ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Sponsorluğunda gerçekleştirilen 6. Kültür, Sanat ve Ceviz Festivaline katıldı.

Şebinkarahisar Belediyesi önünden başlatılan Festival yürüyüşüne Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı’yla birlikte kent meydanına gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kent meydanında birlikte halay çekmesi Şebinkarahisarlıların özlemle beklediği Birlik ve Beraberlik fotoğrafını ortaya çıkarttı.

Protokol konuşmaları öncesinde Başkan Genç, "Bende Şebinkarahisarlıyım, bende Şebinkarahisar Belediye Başkanıyım" diyerek samimi duygularını ifade etti.

Ortaya çıkan samimi görüntüleri ve ifadeleri değerlendiren Şebinkarahisarlılar işte bu bizim özlediğimiz tablo, siyasi görüşümüz ne olursa olsun Şebinkarahisar menfaatleri etrafında bir olduğumuzu gösteren tablo bu diyerek duygularını dile getirdiler.

www.sebingundem.com