Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 01-06-2020 14:57   Güncelleme : 01-06-2020 15:06

Şebinkarahisar'da Vefa gösterenlere Vefalı Davranış

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir Koronavirüs'le mücadele kapsamında canla başla çalışanlara hizmet başarı belgesi vererek teşekkür etti.

Şebinkarahisar'da Vefa gösterenlere Vefalı Davranış

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir Koronavirüs'le mücadele kapsamında, Şebinkarahisar halkına hizmet eden kurum amirlerine, Vefa destek grubuna ve çalışanlarına, mücadele sürecinde Şebinkarahisar'da Cvid-19 virüsünün görülmemesinde emek verip gayretli çalışmalarından dolayı, başarı belgesi veren Kaymakam Taner Tengir Vefa gösterenlere vefalı davranarak teşekkür etti.

Şebinkarahisar Kaymakamı Taner Tengir, yaptığı açıklamasında şöyle dedi;

"Vefaya vefa gerek"

"Üç aya yakın sürdürdüğümüz Koronavirüs ile mücadelemizde 1 Haziran 2020 itibariyle yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Ülkemizde salgın tehdidinin başladığı ilk günden günümüze kadar, polisimiz, askerimiz, sağlık personelimiz, vefa gurubunda görevli din görevlilerimiz, muhtarlarımız, belediye personelimiz ile beraber Yüce Allah’ın takdiri, mesai arkadaşlarımızın üstün ve gayretli çalışmaları, vatandaşlarımızın hassasiyetleri ile çok şükür vakasız, salgınsız, karantinasız bir şekilde ilçemizi bugüne taşıdık.

Bu süreçte; Bir yandan virüs ile mücadelemiz devam ederken, bir yandan da vefa sosyal destek grubumuz ile 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık. Vefaya vefa gerek düşüncesi İlçe Kaymakamı olarak Devlet Memurları Kanununun bana verdiği yetki ile mesai arkadaşlarımızı başarı belgesi ile taltif ettim. Bundan sonra da aynı gayret ile çalışarak İlçemize hizmet etmeye hep birlikte devam edeceğiz." diyerek teşekkür etti.