Yaşam
Giriş Tarihi : 03-06-2021 18:29   Güncelleme : 07-06-2021 22:15

Şebinkarahisar’ı yasa boğan kaza

Şebinkarahisar Suşehri D 865 Karayolu'nda  dün saat 20:30 sularında Saraycık Köyü'nde evlerinin karşısında bulunan bakkala gitmek için tek başına karşıdan  karşıya geçmekte olan Zafer Ceylan otomobilin çarpması sonucu hayatını  kaybetti.

Şebinkarahisar’ı yasa boğan kaza

Saraycık Köyünde  meydana gelen Trafik Kazasında 7 kız çocuğundan sonra dünyaya gelen Zafer hayatını kaybetti. 

Şebinkarahisar dan Dereköy Karaogul Mahallesine gitmekte olan sürücü A. Coşkun  34 PHV 58 plakalı otomobil ile Saraycık Köyü anayoldan bakkala gitmek için karsıdan karşıya geçmekte olan 4 yaşındaki Zafer Ceylan 'a çarptı.

Edinilen bilgilere göre; olay yerinde ağır yaralanan Zafer Ceylan Şebinkarahisar Devlet Hastanesine kaldırıldığında eks olarak geldiği hastane morguna alınarak Giresun Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği aktarıldı. .

Sürücü A. Coşkun'un soruşturmasının devam ettiği aktarıldı.

AYNI YOLDA 15 YILDA 4 ÖLÜMLÜ KAZA

Yılmaz ve Hatice Ceylan'ın 7 kızdan sonra tek erkek evlatları olan 4 yaşındaki Zafer Ceylan'ın adli tıp raporu beklenirken Saraycık halkı son 15 yılda bu yolda yaşanan 4 kazanın ölümle sonuçlandığını, mevcutta bir alt geçit yapıldığı ancak buranın karanlık olmasından dolayı çocuklar tarafından kullanıma müsait olmadığı, karayolları tarafından  hız kesici şeritler ile uyarıcı levhaların konulmasının ivedi olduğu halk tarafından dile geldi. Şebinkarahisar Ajans: Gülsen Akyol Mutlu

Dün akşam üzeri Şebinkarahisar Saraycık köyü mevkiinde meydana gelen araç çarpması kazasında hayatını kaybeden 4 yaşındaki Yavrumuz Zafer 'e Allahım rahmet eylesin, Acılı ailesine Sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.