Haber
Giriş Tarihi : 17-12-2019 22:07   Güncelleme : 17-12-2019 22:24

Şebinkarahisarlı Gençler Gönüllerince Eğlendi

İstanbul'da yaşayan Şebinkarahisarlı gençlere ve Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinlikte, gençler gönüllerince eğlendiler.

Şebinkarahisarlı Gençler Gönüllerince Eğlendi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği öncülüğünde Gençlik Kollarının Şebinkarahisarlı Gençlere yönelik düzenlediği programlar devam ediyor. Her ay düzenlenen programlarla yüzlerce genç bir araya geliyor.

Gençlik Kollarının, İstanbul'da bulunan Şebinkarahisarlı gençleri kaynaştırma, Üniversite öğrencilerinin final sınavları öncesi stres atmaları ve motivasyon sağlanması amacıyla, İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği "Beyaz Gezi" etkinliğine 200 Şebinkarahisarlı genç katıldı.

İstanbul Tema park'ta sınırsızca eğlenen gençler, Miniatürk'e gelerek kısa burada Türkiyenin önemli eserlerinin maketlerini gezen gençler Miniatürk’te verilen yemeğe katıldılar.

Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan duygularını ifade ettiği açıklamasında şöyle dedi. "Şebinkarahisarlı Gençler olarak derneğimize sahip çıkmamız gerekiyor. Derneğimizin devamlılığı için gençler olarak aktif rol almalıyız. Gençlerimizin en büyük destekçisi olan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ve kıymetli yönetimine ise ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Gençlere değer veren bir başka dernek yok bunun kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Biz gençler olarak elimizden geleni yapıyoruz ve günden güne aile olarak büyümeye devam ediyoruz, tüm gençlerimizi aramıza katılmaya davet ediyorum.

Bu bağlamda gezimize katılan gençlerimize, etkinliği organize eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne, Kurum ve STK Hizmet Birimi Sorumlusu ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Özgür Kılıç'a ve gezi boyunca bizimle yakından ilgilenen rehberlerimize teşekkür ediyorum."