İstanbul
Giriş Tarihi : 12-04-2019 23:50   Güncelleme : 12-04-2019 23:50

Şebinkarahisarlı Gençler Sevgi ve Barış Teknesinde Buluşuyor

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, İstanbul'da üniversitede okuyan Şebinkarahisarlı öğrencilerle her ay düzenledikleri programlarla bir araya geliyor.

Şebinkarahisarlı Gençler Sevgi ve Barış Teknesinde Buluşuyor

İSTANBUL: Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, İstanbul'da üniversitede okuyan Şebinkarahisarlı öğrencilerle her ay düzenledikleri programlarla bir araya geliyor.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik kolları, Nisan ayının ilk programında İstanbul'da okuyan ve dernekten burs alan Şebinkarahisarlı üniversite öğrencileriyle Sevgi ve Barış Teknesinde kahvaltıda buluşacak.

Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İstanbul'da üniversitede okuyan Şebinkarahisarlı öğrencilere yönelik her ay çeşitli programlar yaparak gençleri bir araya getirmeye devam ettiklerini söyleyerek, Nisan ayı buluşmasını İstanbul Boğazında tekne gezisi düzenlediklerini, gençlerle birlikte Sevgi ve Barış Teknesinde bir araya gelerek kahvaltı yapacaklarını ifade etti.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kollarının organize ettiği kahvaltı programına, Şebinkarahisar'ın ünlü kemençecisi Emre Gürsoy ve davul zurna sanatçısı Murat Yılmaz da katılacak.

Kontenjanın sınırlı olduğu programa katılmak isteyen Şebinkarahisarlı gençlerin telefonla rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Tarih: 14.04.2019 Pazar

Tekne Kalkış Saati: 09.00

Tekne Kalkış Yeri: Sarıyer Kireçburnu Sahil Petrol yanı

İrtibat: 0534 310 64 11

www.sebingundem.com