Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 26-11-2020 13:52   Güncelleme : 26-11-2020 14:00

Şebinkarahisarlı Gençlere Çağrı

TOÇDER Dernek Başkanı Gül Turhan yaptığı yazılı açıklamasında, ağaçlandırma kampanyasına katılmayan gençlere çağrıda bulundu.

Şebinkarahisarlı Gençlere Çağrı

TOÇDER Dernek Başkanı Gül Turhan yaptığı yazılı açıklamasında, ağaçlandırma kampanyasına katılmayan gençlere çağrıda bulundu.

Toprağın Çocukları Ağaçlandırma Derneği'nin TOÇDER 21 Kasım 2020 tarihinde düzenlediği Ağaçlandırma kampanyasında Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ve Şebinkarahisar'a hizmet bilincini taşıyan yöre halkı tarafından fidanlar toprakla buluştu.

Henüz 2 Ay önce Resmileşerek Sivil Toplum Örgütü statüsüne geçen TOÇDER bu süre zarfında Şebinkarahisar’a, Şebinkarahisar Kaymakamlığının ve Şebinkarahisar Belediyesinin verdiği destekle yaptığı hizmetler ise takdir ediliyor.

TOÇDER Dernek Başkanı Gül Turhan yaptığı yazılı açıklamasında 21 Kasım 2020 tarihinde Şebinkarahisar’da düzenlenen ağaçlandırma kampanyasına katılarak destek verenlere teşekkür ederken Şebinkarahisar’da yaşayan gençlere ise şöyle dedi. “Sevgili Şebinkarahisarlı gençler ben her yerde her zaman, gençliğimize çok güveniyorum derim. Bu bir bayrak yarışı biz bu işleri bir süre yürütüp, sağlam bir zemine oturtunca gençlerimize teslim ederiz derim. Bugün maalesef, genç katılımın çok az olması beni ve dernek kurucu dostlarımı derinden üzdü ve düşündürdü. Oysa bugün, o güzel gençlik enerji ve sinerjiniz ile orada büyük bir kalabalık olmalıydınız. İşte Şebinkarahisar'ın gümbür gümbür, arkadan gelen yeni nesli dedirtmeliydiniz. İnşallah bir sonraki kampanyalarımızda benim gençliğe olan güvenim karşılıksız kalmayacak buna yine de inanmaktan vazgeçmiyorum. Biliyorum ki o topraklarda büyüyen çocukların yürekleri güzel ve vefalı olur” dedi.