Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
20 MAYIS Cuma 03:23

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Kabuğundan Çıktı

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneğinin son yapılan kongresinde göreve gelen yönetim kurulu görev dağılımı yaparak faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

İstanbul
Giriş Tarihi : 02-03-2022 11:38   Güncelleme : 02-03-2022 11:52
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Kabuğundan Çıktı

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneğinin pandemi dolayısı ile duran faaliyetlerinden sonra, 5. Olağan Kongre öncesinde adayların yaptığı çalışmalar ve  son yapılan kongresinde yaşanan birlik ve beraberlik görüntüleriyle adeta kabuğundan çıkan ŞEBİNSİAD'ın yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaparak faaliyetlerine başlayacağını duyurdu.

 

 

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği ŞEBİNSİAD’ın 26 Şubat 2022 Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Müjdat Karayılan başkanlığında göreve gelen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını yaptı.

 

 

 

Şebinkarahisarlı İş İnsanlarının beklentilerinin ve taleplerinin yüksek olduğu kongre sonunda yetki verdiği yeni yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımı yaparak faaliyetlerine başlayacaklarını açıkladılar. Yapılan toplantıda Başkan Müjdat Karayılan 100 Günlük çalışma programlarını önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını duyurdu.

Toplantıda Yeni Yönetim Kurulu görev dağılımı şöyle yapıldı.

Başkan Müjdat Karayılan, Başkan Vekili Aslan Karaarslan, Başkan Yardımcısı Hukuk işleri Vahdettin Bay, Ar-Ge ve Eğitim Yavuz Ocak, Sosyal Politikalar Ender Bayraktar, Basın Sözcüsü STK ve Halkla İlişkiler Gülcan Sucu, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Onur Kabak, Ar-Ge ve Eğitim Ramazan Demir, STK ve Halkla ilişkiler Hüseyin Döner, Sosyal Politikalar Gökhan Satıcı, Mali İşler Erkan Torun, Şebinkarahisar Temsilcisi ve Şebinkarahisar’a Yatırımdan Sorumlu Zeki Etirli, İK ve Üye ilişkileri İrem Koca, Şebinkarahisar Temsilcisi Hakan Murat Ekmekçi, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Samet Özdemir, İK ve Üye İlişkileri Oğuzhan Güneş, Sanayi ve İktisadi Yatırımdan Sorumlu Yakup Tütüncü Üye İlişkileri Bayram Gür.

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı