Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
20 MAYIS Cuma 04:08

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği'nde Müjdat Karayılan dönemi

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞEBİN SİAD) 5.Olağan Genel Kurulu, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Müjdat Karayılan ve Ömer Kılıç’ın başkan adayı olarak girdiği kongrede, 106 oy alan Müjdat Karayılan yeni başkan seçildi.

Gündem
Giriş Tarihi : 27-02-2022 03:50   Güncelleme : 27-02-2022 23:23
Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği'nde Müjdat Karayılan dönemi

 

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ŞEBİN SİAD) 5.Olağan Genel Kurulu, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Ankara Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Av. Yaşar Yücel’in Genel Kurulun Divan Başkanlığını yaptığı seçime Şebinkarahisarlı iş insanları yoğun ilgi gösterdi.

 

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Altan Güneş’in aday olmadığı genel kurula başkan adayı olarak seçime giren Müjdat Karayılan ve Ömer Kılıç’ın listesi kıyasıya yarıştı.

 

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği genel kurulda Başkan Altan Güneş kendi dönemiyle ilgili yaptığı sunumla delegelerden büyük alkış aldı. Başkan adayları Müjdat Karayılan ve Ömer Kılıç, genel kurulda yaptığı konuşmalar ile delegelerin oylarına talip oldu.

 

 

Genel kurula katılan Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş adamları, meclis üyeleri, siyasetçiler ve delegeler günün anlam ve önemine değinerek başarı dileklerinde bulundular.

 

 

Kıyasıya bir yarışa sahne olan olağan genel kurulda, başkan ve yönetim kurulu adayları oy atma işleminin tamamlanmasıyla birlikte büyük bir heyecanla oy sayımını bekledi. Başa baş geçen seçimde 106 oy alan başkan adayı Müjdat Karayılan yeni başkan seçildi. Ömer Kılıç ise 86 oy aldı. Birbirini tebrik eden başkan adayları birbirlerine başarılar dileyip, kazananın Şebinkarahisar olduğunu söylediler.

 

27Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. Olağan Kongresi
83Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. Olağan Kongresi
89Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. Olağan Kongresi
Sebin GündemSebin Gündem