Haber
Giriş Tarihi : 11-04-2020 00:35   Güncelleme : 11-04-2020 00:42

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinden Anlamlı Bağış

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği, Şebinkarahisar Devlet Hastanesine dezenfektan makinesi bağışladı.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinden Anlamlı Bağış

Koronavirüs tedbirleri ve gerekli dezenfeksiyonun yapılabilmesi için Şebinkarahisar Devlet Hastanesinde ihtiyaç duyulan makine, İstanbul Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği tarafından temin edilerek Şebinkarahisar Devlet Hastahanesine teslim edildi.

Hastane Müdürü Sedat Kesmez yaptığı açıklamasında "Dezenfektan makinesi talebimize anında karşılık vererek Hastahanemize ulaştıran Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğimizin Başkanı Mehmet Şimşek, Ekrem Çiftçi ve Selim Çiftçi beylere hastanemiz adına teşekkür ederim. Her sıkıntımız da yanımızda olmaları bize güç ve güven vermektedir" diyerek teşekkürlerini dile getirdi.

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamasında “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Şebinkarahisar Devlet Hastanemizin ihtiyacı olarak bizden talep edilen dezenfektan makinesini tedarik ederek hastanemize teslim ettik.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde sağlık kurumlarımızda görevli sağlık çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın salgın hastalıklardan koruması için büyük bir mücadele verip gerekli tedbirleri en üst seviyede almaktalar. Bizde bir an önce kullanılması üzere dezenfeksiyon makinesini Şebinkarahisar Devlet Hastanemize hediye ettik” dedi.