Haber
Giriş Tarihi : 11-10-2018 22:26   Güncelleme : 11-10-2018 22:33

ŞEBİNSİAD İş İnsanlarını Panelde buluşturdu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği ŞEBİNSİAD, İstanbul İkitelli OSB Konferans Salonunda iş insanlarına yönelik panel düzenledi.

ŞEBİNSİAD İş İnsanlarını Panelde buluşturdu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği ŞEBİNSİAD, İstanbul İkitelli OSB Konferans Salonunda iş insanlarına yönelik panel düzenledi.

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği ŞEBİNSİAD, İstanbul İkitelli OSB Konferans salonunda "Sanayide Yerli ve Milli Dönüşüm" konusunda Şebinkarahisarlı İş insanlarına yönelik bilgilendirme paneli düzenledi.

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul il Müdürlüğü, KOSGEB, Bahçeşehir Üniversitesi, İkitelli Organiza Sanayi Bölgesi İOSB ve Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin birlikte düzenledikleri panele çok sayıda Şebinkarahisarlı iş insanları katıldı.

Açılış konuşmasını ŞEBİNSİAD Başkanı Altan Güneş'in yaptığı panelde, İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tunalı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ümit Ünal ve 22, 23 ve 24. Dönem İstanbul Milletvekili Ünal Kacır Panelin amacına yönelik birer konuşma yaptılar.

"Sanayide Yerli ve Milli Dönüşüm" konusunun işlendiği panelde sunumlarını yapan Prof. Dr. Ercan Ertürk, üretimde Kamu, Üniversite ve Sanayi İşbirliğinin mutlaka bir arada olmaları gerektiğini söyleyerek bunun yöntem ve uygulamaları konusunda önemli bilgiler verdi.  KOSGEB İstanbul İkitelli hizmet merkezi müdürü Tolga Erhan, KOSGEB ve Ar-Ge Teşvikleri hakkında önemli bilgiler verdi. Teknolojide markalaşarak dünya piyasasında yer alabilmenin yollarını ise Technopc Teknoloji A.Ş kurucu ortağı iş insanı Murat Yücel, hazırlamış olduğu slayt gösterisi ile birlikte anlattı. Yücel, üretim, pazarlama ve dünya markaları ile rekabet etmeyi kendi deneyimlerini paylaşarak anlattı.

Soru ve cevap bölümünden sonra Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından panele katılan konuşmacılara plaket takdim edildi.

www.sebingundem.com