Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 05:24

ŞEBİNSİAD'ın Üyelerine Düzenlediği Gebze Bilişim Vadisi Teknik Gezisi Yapıldı

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği ŞEBİNSİAD’ın düzenlemiş olduğu “Bilişim Vadisi Teknik gezisi” yapıldı.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 15-06-2022 22:36   Güncelleme : 16-06-2022 14:38
ŞEBİNSİAD'ın Üyelerine Düzenlediği Gebze Bilişim Vadisi Teknik Gezisi Yapıldı

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği ŞEBİNSİAD’ın düzenlemiş olduğu “Bilişim Vadisi Teknik gezisi” yapıldı.

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Bilişim Vadisinde düzenlenen organizasyon, ŞEBİNSİAD Yönetim kurulu ve dernek üyelerinin katılımıyla bilişim vadisinde yapıldı. Bilişim vadisinde yapılan çalışmalar hakkında yetkilerin yaptığı sunumlarla bilgi edinen katılımcılar, Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’u yakından inceleme fırsatı buldular.

Katılımcılara, Bilişim Vadisi Genel Müdürü Sayın Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ev sahipliği yaparken, yaptığı sunumlarla Kalder Genel Sekreteri Sayın Sabri Bülbül destek oldu.

Gezi programının organizasyonuna katkı sağlayanlara teşekkür eden dernek Başkanı Müjdat Karayılan yaptığı açıklamasında şöyle dedi.

Değerli hemşehrilerimiz, saygıdeğer ŞEBİNSİAD üyeleri

Kişi bir akarsu gibidir hareket var ise gelişme olur. Durduğu an ise gerilemeye başlar.

Bu felsefe ile hedeflerimizi gerçekleştiriyor ve her gün sizler için çalışıyoruz.

Bugün hemşehrilerimiz ile birlikte Bilişim Vadisi teknik gezimizi gerçekleştirdik. Öncelikle şunu belirtmem gerek. Cenazemiz olduğundan ben sadece sabah ki selamlama bölümünde katılabildim. Teknik gezi ve devamında maalesef katılım sağlayamadım.

Teknik gezimizde sadece Bilişim Vadisini tanımadık aynı zaman da Kalder (Kalite Derneği) sunum yaptı ve şirketlerin yönetimsel anlamda kalitesinin arttırılmasını sağlayan derneklerinin tanıtımını yaptı.

Bu iki konuya çok değer veriyoruz. Bilişim ve Kalite, firmalarımızın olmazsa olmazı olmalıdır. ŞEBİNSİAD olarak bizlerde bunu firmalarımızın merkezine oluşturmak anlamında siz değerli üyelerimize sunmak boynumuzun borcudur.

Bizlere bu organizasyonu yapmamızda yardımcı olan ve TOGG teknik gezimizi sağlayan başta T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih Kaçır Beyfendiye, kapıları zaten herkese açık olan ve evsahipliği yapan Bilişim Vadisi Genel Müdürü Sayın Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’na, sunumlarını yapan ve ileride birlikte çalışacağımız Kalder Genel Sekreteri Sayın Sabri Bülbül Beyfendiye, basın mensuplarımız Gülsen Akyol Mutlu, Hami Yıldırım ve Remzi Gömürlü’ye ve son olarak tabiki katılım sağlayam yüm hemşehri ve yönetim kuruluma sonsuz teşekkürlerimiz sunarım.

Saygılarımla

Fotoğraf . Gülsen Akyol Mutlu

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı