Haber
Giriş Tarihi : 27-08-2021 21:25   Güncelleme : 27-08-2021 21:25

Selman Küçük, 50 bin evladımın sorumluluğu üzerimde

2018 yılından bu yana Kabataş Erkek Lisesi müdürü olarak görev yapan Alucralı hemşehrimiz Selman Küçük, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu. Küçük, yaptığı açıklamada, öğrencilerine “Şimdi bin değil 50 bin evladımın sorumluluğu üzerimde.” dedi.

Selman Küçük, 50 bin evladımın sorumluluğu üzerimde

3 yıldır Kabataş Erkek Lisesi’nde müdür olarak görev yapan Alucralı hemşehrimiz Selman Küçük, yaptığı açıklamada şunları ifade etti.

“Ben Selman öğretmen olarak bu işi yapıyorum ve hep Selman öğretmen olarak çocuklarım için çalışmaya onlara örnek olmaya devam edeceğim.  Hepsini çok özleyeceğim.  Ama veda yok. Veda ayrılıktır.  Hep kalbimde onlar,  Ben de eminim onların kalbinde olacağım. Şimdi bin değil 50 bin evladımın sorumluluğu üzerimde.” dedi.

 

 

Selman Küçük Kimdir?

 

1975 yılında İstanbul ́da doğdu. Aslen Giresun Alucra Kavaklıdere köyündendir.

 

6 Eylül 2018 tarihinden bu yana Kabataş Erkek Lisesi Müdürü olarak atanan Selman Küçük, 1975 yılında doğdu.

 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu, Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Yönetimi Planlama bölümünde yüksek lisans yaptı.

 

1998 yılında Adana Kozan’da Gaziköy Lisesi’nde göreve başladı. Bir yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 2011 yılına kadar Beyoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcılığı’nı üstlendi. Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tenzile Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kadıköy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde müdür olarak çalıştı. Üsküdar Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi ve Kadıköy Anadolu Lisesi Müdürü olarak görev yapan Küçük, 2018 yılından bu yana görev yaptığı Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü görevinden Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmış oldu.