Haber
Giriş Tarihi : 13-07-2021 17:22   Güncelleme : 13-07-2021 17:40

Şiir Kitabı Mimozalar Çiçek Açtı Okuyucusuyla Buluşuyor

Yazdığı Şiirlerini “Mimozalar Çiçek Açtı” adlı ilk şiir kitabında toplayarak okuyucularının beğenisine sunan Şair Yazar Emekli Öğretmen Ferhat Günaydının şiir kitabı okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Şiir Kitabı Mimozalar Çiçek Açtı Okuyucusuyla Buluşuyor

Ferhat Günaydın’ın Gönderdiği Kitaplar Sahiplerine Teslim Edildi

Yazdığı Şiirlerini “Mimozalar Çiçek Açtı” adlı ilk şiir kitabıyla okuyucularının beğenisine sunan Şair Yazar Emekli Öğretmen Ferhat Günaydın’ın şiir kitabı okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Emekli Öğretmen Şir Ferhat Günaydın’ın gönderdiği, yeni çıkan “Mimozalar Çiçek Açtı” isimli imzalı şiir kitabı Şebingündem Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Şenel Odacı tarafından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek’e teslim edildi. 

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, Ferhat Günaydın hocamıza emekleri için teşekkür ettiler.

Birbirinden değerli şiirlerin yer aldığı şiir kitabının yazarı Ferhat Günaydın’a destek olmak ve kitap temini için aşağıdaki sosyal medya hesabından ulaşılabilirsiniz.

Ferhat Günaydın

https://www.facebook.com/groups/454030321278853/user/1476384433