Siyaset
Giriş Tarihi : 26-03-2019 23:46   Güncelleme : 28-03-2019 15:49

Son Söz Şebinkarahisarlı Seçmenin, Şebinkarahisar'ı Kim Yönetecek

Şebinkarahisarlılar, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Şebinkarahisar’ı 2023 yılına kadar yönetecek Belediye Başkanını seçmek için son kararlarını verecekler

Son Söz Şebinkarahisarlı Seçmenin, Şebinkarahisar'ı Kim Yönetecek

Şebinkarahisarlılar, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Şebinkarahisar’ı 2023 yılına taşıyacak Belediye başkanını seçmek için son kararını verecek.

Şebinkarahisar’ı 2023 yılına kadar yönetmeye aday olan siyasi partilerin belediye başkan adayları, yerel seçimlere girilen son hafta içerisinde aynı gün düzenledikleri açık hava toplantılarında beş yıl süre içerisinde yapacakları projelerini Şebinkarahisar halkına anlatarak desteklerini istediler.

Şebinkarahisar Belediye Başkan adaylarının beş yıl içerisinde yapacakları faaliyet ve projelerini dinleyen Şebinkarahisarlı seçmenler, son güne kadar değerlendirmelerini yaparak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde oylarını kullanarak belediye başkanlarını seçecekler.

Siyasi partilerin başkan adayları düzenledikleri açıkhava toplantıları, ev ziyaretleri, esnaf ve mahalle ziyaretleriyle seçilmeleri halinde Şebinkarahisar’da yapacakları projelerini seçmenlerine anlattılar. Son günlerin verdiği heyecanla hizmet etme yarışına giren adaylar, 26 Mart 2019 Salı günü Şebinkarahisar Kent Meydanında peş peşe yapılan açık hava toplantılarında AK parti adayı Şahin Yılancı projelerini anlatarak on yıllık belediye tecrübesinin devamı ve yeni projeleri için seçmenlerinden destek istedi. MHP Adayı Murat Bölük ise Şebinkarahisar’da, Birlikte yönetim, üretken belediyecilikle yeni bir dönemi başlatacaklarını ifade ederek destek istedi. Son olarak İyi Parti adayı Oktay Alp projelerini anlattı. Şebinkarahisar’ı birlikte inşa ederek yönetmeyi vaat ederek seçmenlerinden destek ve oylarını istedi.

Beş yıl süreyle Şebinkarahisar’ı yönetecek belediye başkanını Şebinkarahisar’da oy kullanacak olan 7962 seçmen sandıkta son sözü söyleyip seçecek.

Şebinkarahisar'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde 7962 seçmen 32 sandıkta oy kullanacak.

www.sebingundem.com