Giresun
Giriş Tarihi : 16-10-2021 15:25   Güncelleme : 16-10-2021 15:25

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Teknik direktörümüz Hakan Keleş, Göztepe zaferinin daha anlamlı hale gelmesi için Çaykur Rizespor maçından da başarıyla ufalamak istediklerini söyledi. 

Keleş, Süper Ligin 9’uncu hafta maçında 16 Ekim Cumartesi günü kendi saha ve seyircileri önünde Çaykur Rizespor’u ağırlayacaklarını andırdırdı. 
Rizespor maçının hazırlıklarına dün başladıklarını belirten Keleş, sahaya 3 puan almak için çıkacaklarını kaydoldu. 
Keleş, Göztepe karşısında aldıkları başarının ardından Rizespor’u da yenip çıkışlarını sürdürmek istediklerini ifade ederek, “Göztepe karşılaşmasına oyuncularımız iyi konsantre oldu ve maçı kazandık. Bu başarıyla ilerleyen haftalar bizim için daha iyi olacak. şimdi önümüzde iki Karadeniz ekibinin karşılaşacağı bir maç var. Göztepe maçında aldığımız 3 puanın daha anlamlı hale gelmesi için Rizespor’u yenmek istiyoruz. İyi hazırlanıyoruz, oyuncularıma güveniyorum” dedi.

Yeşil beyaz taraftarları tribünde görmek ve ekiplerine destek vermeye davet eden teknik direktör Keleş, geçtiğimiz hafta sakatlanan Doukara ve Erol Can ile ulusal ekiplerinde bulunan Aziz Behich ve Joe Champness haricinde şu an yetersiz oyuncu olmadığını belirtti.