Haber
Giriş Tarihi : 30-03-2020 12:24   Güncelleme : 30-03-2020 12:32

Toprağın Çocuklarından Ekmeğimizi Bölüşüyoruz Kampanyası

Şebinkarahisar gönüllüleri "Toprağın Çocukları" grubundan, "Ekmeğimizi Bölüşüyoruz" kampanyası düzenleniyor.

Toprağın Çocuklarından Ekmeğimizi Bölüşüyoruz Kampanyası

Şebinkarahisar gönüllüleri "Toprağın Çocukları" grubundan, "Ekmeğimizi Bölüşüyoruz" kampanyası düzenleniyor.

Toprağın Çocukları Grubu adına sosyal medya hesabından düzenlenen kampanya hakkında bilgi veren Gül Turhan Hanım hemşehrilerine çağrıda bulunarak şöyle diyor.

"Sevgili dostlar, yaşanan acı olaylarda geri getiremeyeceğimiz canlar var. Rahmet diliyoruz, hayat mücadelesi veren bütün hastalara acil şifalar diliyoruz, ama yaşananların daha da kötüye gitmemesi için yapabileceğimiz şeyler de var!

Bu anlamda bireysel hareket alanımızı sınırlamak ve temizliğimize dikkat etmek ilk adım. Sonraki adım bilim insanlarının bize gösterecekleri yol olacak kuşkusuz.

Bizler, evlerimize, yaşam alanlarımıza çekildik, ama koşullarımız eşit olmadığı için, işini kaybeden, kazancı günübirlik olan ve hali hazırda da ülkemiz ekonomik koşullarında da zorda kalan bir sürü insanımız için durum daha da karmaşık bir hal aldı. Bizler de yaklaşık binin üzerinde gönüllüsü olan Toprağın Çocukları Sivil İnsiyatifi olarak elimizin ve yüreğimizin yettiğince EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞMEYE karar verdik!

Bu çağrı sadece üyelerimize değil, üzerinde yaşadığı dünyaya karşı kendini biraz da olsa sorumlu hisseden herkesedir.

Bütün dünya halklarına aydınlık ve sağlıklı günlere inancınızı yitirmeyin diyor, bu zor süreçten ancak birlikte hareket ederek biz olarak çıkabileceğimizi unutmamamız gerektiğini düşünüyoruz.

Bu bağlamda ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere bir destek paketi hazırlamak istiyoruz. Katkı sunmak isteyen herkes gulturhan2834@gmail.com, arzu@allgrafik.com, orhanustundag@hotmail.com adreslerinden bize mail ile gerekirse 05322362252 (Gül Turhan) - 0530402891 (Arzu Topçuoğlu) -0533 452 59 56 (Orhan Üstündağ) ve Almanya da yaşayan arkadaşlarımız +49 176 75317193( Ayşen Özkara) , +49 176 14651996 (Gürsel Özkara) telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve bu zorlu süreçte bir dayanışmayı mümkün kılabilirler.

Hepinize şimdiden sonsuz ve yürekten teşekkür ederiz.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyoruz.

Paylaşmak güzeldir.

Toprağın Çocukları