Giresun
Giriş Tarihi : 28-11-2021 15:44   Güncelleme : 28-11-2021 15:44

AK Parti Giresun’da Eğitim Programı Gerçekleşti

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen Teşkilat Akademisi eğitim programı, 27-28 Aralık Cumartesi ve Pazar günlerinde Giresun Gümrük Binası’nda gerçekleştirdi.

AK Parti Giresun’da Eğitim Programı Gerçekleşti

Program AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Akabinde İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş Teşkilatın El Kitabı, Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci Reformcu AK Belediyecilik, Serdar Tuncer Motivasyon, Geçmiş Dönem Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider, Samsun Milletvelili Çiğdem Karaaslan Sessiz Devrimler Çağı, Dr. Murat Yılmaz Sağlık-Sosyal Politikalar konulu eğitim programıyla Giresun AK Parti teşkilatına eğitim programı verdiler.

 

Pazar Günkü program Selim Cerrah’ın Savunma Sanayi-Teknoloji-Ulaştırma, Hayati İnanç’ın AK Değerler, İdris Kardaş’ın Siyasal İletişim ve Yeni Medya ve Şaban Kızıldağ’ın Etkili İletişim konulu eğitim programlarıyla son buldu.

 

 

Toplantıya 16 ilçenin teşkilat mensupları katılarak eğitim programına yoğun ilgilinin olduğu gözlemlendi.

 

Eğitim ve Seminer programının kapanış konuşmasını Tatlı, teşkilat mensuplarıyla bir arada oldukları için memnun olduklarını, birbirinden değerli milletvekilleri ve eğitimcilerin tecrübe ve bilgilerinden faydalandıklarını belirtti. Bu eğitim programlarının teşkilatın birbirine daha güçlü bir şekilde bağlandıklarını vurgulayan Tatlı, 2023 Hedefleri doğrultusunda güçlü  bir şekilde ilerlediklerini söyledi.