Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
30 HAZİRAN Perşembe 04:30

Alanında, Dünya Markalarıyla Yarışan Şebinkarahisarlı İş İnsanı

Yurtiçi ve yurtdışında katıldığı Fuarlarda yer alarak kendi ürettiği makineleriyle, dünya markalarıyla yarışan Şebinkarahisarlı Sanayici ve iş insanı H. Ömer Kılıç, adeta fuardan fuara koşarak destan yazıyor

Gündem
Giriş Tarihi : 11-06-2022 17:30   Güncelleme : 11-06-2022 17:46
Alanında, Dünya Markalarıyla Yarışan Şebinkarahisarlı İş İnsanı

Yurtiçi ve yurtdışında katıldığı Fuarlarda yer alarak kendi ürettiği makineleriyle, dünya markalarıyla yarışan Şebinkarahisarlı Sanayici ve iş insanı H. Ömer Kılıç, adeta fuardan fuara koşarak destan yazıyor.

Pandemi dolayısı ile ertelenen fuarların yeniden başlamasıyla birlikte, Şebinkarahisarlı iş insanı Özçağdaş Makine yönetim kurulu başkanı H. Ömer Kılıç adeta fuardan fuara koşuyor.

Nisan Ayında Almanya’nın Köln Şehrinde düzenlenen Anuga Food Tech 2022 fuarına katılan, Özçağdaş Makine Yönetim Kurulu başkanı H. Ömer Kılıç Mayıs ayında İspanyanın Barselona şehrinde düzenlenen Hispack 2022 Packagıng Proces fuarına katıldı. Buradan dönüşte Saraybosna’ya giderek iş görüşmeleri yapan Kılıç, İstanbul’da düzenlenen Foteg 15. Gıda İşleme Teknolojileri İhtisas Fuarında Özçağdaş Makine ve Ömer & Pack, olarak yerini aldı.

Özçağdaş Makine ve Ömer & Pack Makine adına, İkitellide bulunan iki fabrikasında yerli üretim sürekli kesim, L-kesim, overlap, otomatik, yarı otomatik ve manuel shrink ambalaj makinelerini üreterek fuarlarda dünya markalarıyla yarışıyor.

Foteg 15. Gıda İşleme Teknolojileri İhtisas Fuarında Şebinkarahisarlı hemşehrimiz iş insanı H. Ömer Kılıç’ı Fuarın son gününde Şebinkarahisar Haber Merkezi Şebingündem Haber olarak ziyaret ettik. Özçağdaş Makina Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketinin yer aldığı standına gösterilen ilgi, Shirink ambalaj ve paketleme makinesi sektöründe bir dünya markası ve sektörün aranan markası haline geldiği görülüyor.

Şebinkarahisarlı iş insanı H. Ömer Kılıç’a iş hayatındaki başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı