ŞEBİN GÜNDEM
HV
01 HAZİRAN Perşembe 19:10

Ali Temur: Giresun halkına hizmet etme şerefine varacağız

AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Ali Temür, ‘’Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2 dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında Giresun Milletvekili olarak görev yapmış biri olarak, Giresun’un öncelikli sorun ve çözüm yollarını çok iyi biliyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Seçiminde yeniden AK Parti Giresun Milletvekili olarak Giresun ve Giresun halkına hizmet etme şerefine varacağız.” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 25-04-2023 19:50
Ali Temur: Giresun halkına hizmet etme şerefine varacağız

 

Milletvekili Adayı Ali Temür, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Piraziz’den Eynesil’e, Çamoluk’tan Şebinkarahisar’a Giresun halkının yakinen tanıdığı Temür, esnaf ve halkla bir araya geliyor. Ramazan Bayramında Giresun merkez, Keşap, Espiye, Alucra ve Yağlıdere ilçelerindeki bayramlaşma programlarına katılan Temür, teşkilat mensupları ve halkın bayramını kutladı.

 

Milletvekili Adayı Temür, “İkinci bayramımız olacak olan 14 Mayıs için teşkilatlarımız hazır. Birlik, beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Bu seçim Yüzyılın seçimi. Çok önemli. Ziyaretlerimiz esnasında görüyoruz ki, bundan önceki seçimlerde de olduğu gibi seçmenimizin AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir teveccühü var. İnşallah Cumhurbaşkanımızı 1’inci turda seçtikten sonra milletvekilinde de çoğunlukla meclise gireceğiz.”dedi.

 

ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSUNA ORTAK OLDU

Milletvekili Adayı Ali Temür, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’nda ise Yağlıdereli çocukların bayram coşkusuna ortak oldu. Temür, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Yağlıdereli çocuklarımızın da bu özel gününde bayramlarını kutladık. Evlatlarımızın neşeleri ve yüzlerindeki kocaman gülüşler bize çifte bayram mutluluğu yaşattı. Daha sonra İlçe Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastalarımızı ziyaret ettik. Bayramlarını kutlayarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yağlıdereli hemşehrilerimize göstermiş oldukları teveccüh ve muhabbetten dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin