Altınçevre
Giriş Tarihi : 07-10-2018 23:14   Güncelleme : 07-10-2018 23:14

Altınçevre Gençliği hedefine yaklaşıyor

Şebinkarahisar Altınçevre Köyünün gençleri, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Merkezinde düzenledikleri kahvaltıda bir araya geldiler.

Altınçevre Gençliği hedefine yaklaşıyor

Şebinkarahisar Altınçevre Köyü gençleri "Altınçevre Gençlik Platformu" adı altında 4. buluşmalarını Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde düzenledikleri kahvaltıda bir araya gelerek gerçekleştirdiler.

Kahvaltı sonrasında yapılan toplantıda önemli kararlar alan "Altınçevre Gençlik Platformu" yapılan çalışmaların belirli bir aşamaya geldiğini, bundan sonra tüm Altınçevre Köyü gençlerinin bir araya getirilerek yapılacak çalışmalara hep birlikte yapılmasına karar verdiler.

Altınçevre Gençlik platformu adı altında 4. Buluşmalarını gerçekleştiren gençler, yaz sezonun bitmesiyle birlikte yapacakları çalışmaları belirleyip kendi aralarında görev bölümü yaptılar. İlk etapta tüm Altınçevreli gençlerin ziyaret edilerek görüşlerinin alınmasına karar verilirken,  yeni yapılacak çalışmaların kararını görüşmelerin sonucuna göre verecek olan geçler, dernek çatısı altında faaliyetlerini devam ettirmek için dernek kurma hazırlıklarına başladılar.

Kasım ayının ilk haftasında yeniden buluşmak üzere toplantıyı sonlandıran Altınçevre Gençliği, bir ve beraber, hep birlikte el ele bu işi gençlerimizle başaracağız dediler.

www.sebingundem.com