Haber
Giriş Tarihi : 10-07-2021 01:29   Güncelleme : 11-07-2021 15:49

Ataşehir Giresunlular Derneğinde Yeni Başkan Ali Özacar oldu

Çamoluk spor kulübü tesislerinde gerçekleştirilen Ataşehir Giresunlular Derneği Olağan Genel Kurulunda yeni başkan Ali Özacar oldu.

Ataşehir Giresunlular Derneğinde Yeni Başkan Ali Özacar oldu

Çamoluk spor kulübü tesislerinde gerçekleştirilen Ataşehir Giresunlular Derneği Olağan Genel Kurulunda yeni başkan Ali Özacar oldu.

Ataşehir Çamoluk spor kulübü tesislerinde gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısında tek liste ile seçime giren Şebinkarahisar Ozanlı Köyü Dernek Başkanı ve Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Ali Özacar ve ekibi dernek üyeleri tarafından oy birliği ile yeni dönem için göreve getirildi.

Ataşehir Giresunlular Dernek başkanlığını altı yıl yapan başkan Fatih Yelekoğlu, görev süresince kendilerine destek veren üyelere ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Başkanlık görevini bırakmanın görevden kaçmak olmadığını, aksine bundan sonrada hemşerilerinin her zaman yanlarında olacağını söyledi.

Genel kurul sonrası yeni dönem için yetki alan Başkan Ali Özacar ise yaptığı konuşmasında, Ataşehir Giresunlular Derneğinin kuruluşundan bu güne kadar hizmet eden başkanlara ve Fatih Yelekoğlu’na yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte devraldıkları bayrağı daha yukarılara taşıyacaklarını söyledi. Konuşmasının sonunda hizmetlerinden dolayı başkan Fatih Yelekoğlu’na plaket verilerek teşekkür edildi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Başkan Ali Özacar, Ekrem Köse, Hulusi Toy, Yeliz Gülmüş, Dr. Sabahatttin Destek, Öncel Kuğu, Halil İbrahim Duman, Akın Akıllı, Kadir Yavuz, Fazlı Bazırtaş ve İhsan Top.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ali Emeksiz, Hafız Bakırhan, Ufuk Kesecek,  İlkay Turp Odabaşı, Hüseyin Kızılhan, Seda Çakır Karakurt, Murat Özkaya, İbrahim Kesik, Zihni Gülep, Cengiz Yamak ve Recep Mürseloğlu.

Denetleme Kurulu Asil: Fatih Yelekoğlu, Sinan Karaveli ve Bülent Karamustafaoğlu. 

Denetleme Kurulu Yedek: Köksal Besli, Rasim Duvarbaşı ve Dursun Aydın.