Haber
Giriş Tarihi : 31-03-2020 10:19   Güncelleme : 31-03-2020 11:33

Basın Camiamızın Acı Kaybı

Metin Ruşen, Tedavi görmekte olduğu Haydarpaşa Abdülhamit Han (Gata) eğitim ve araştırma hastanesinde vefat etti.

Basın Camiamızın Acı Kaybı

Metin Ruşen, Tedavi görmekte olduğu Haydarpaşa Abdülhamit Han (Gata) eğitim ve araştırma hastanesinde vefat etti.

Camiamızın başı sağ olsun.

Değerli arkadaşımız, Şebinkarahisarlı hemşehrimiz, koca yürekli yiğit insan, toplumun neşe kaynağı Metin Ruşen kardeşimiz tedavi görmekte olduğu Haydarpaşa Abdülhamit Han (Gata) eğitim ve araştırma hastanesinde kalbine yenik düşerek hakkın rahmetine kavuştu.

Geçtiğimiz günlerde çok sevdiği annesini kaybetmenin üzüntüsü ile hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede vefat eden Merhum Metin Ruşen kardeşimizin Cenazesi 31 Mart 2020 Salı günü Koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu cenaze namazına müsaade edilmediğinden dolayı öğlenden önce Kilyos Mezarlığına defnedildi.

Kederli Ailesine, camiamıza, dostlarına tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Koronavirüs salgını sebebi ile tüm insanlığın çaresiz kaldığı, sevenin sevdiğine sarılamadığı, düğünlerin ertelenip, hastaların ziyaret edilemediği, evlatların ana ve babalarına, ana ve babaların evlatlara, torunların nine ve dedelerine hasret kaldığı özellikle cenazelerin üç beş kişiyle defnedildiği, ibadethanelerin kapandığı, makamların değersiz ve dünya hayatının fani olduğu bu günlerde birbirimizden helallik almanın tam zamanı..

Malum salgın nedeniyle toplum sağlığı açısından, aile ve yakınlarına taziyelerin mesaj ve telefon yolu ile yapılması rica olunur.

Bilerek ya da bilmeyerek kırmış olabileceğimiz kalpler varsa merhum arkadaşımız Metin Ruşen için helallik istiyoruz.