ŞEBİN GÜNDEM
HV
30 EYLÜL Cuma 12:14

Başkan Bünyamin Çiftçi: "Projelerimiz hızla devam ediyor"

Çayırova Belediye Başkanı hemşehrimiz Bünyamin Çiftçi, ilçeye yeni kimlik kazandıracak ve değer katacak projelerin devam ettiğini söyledi.

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-02-2022 15:34
Başkan Bünyamin Çiftçi: "Projelerimiz hızla devam ediyor"
" İLGİLİ HABERLER Son Dakika: Giresun’da 16 yaşındaki kız evinde bıçaklanarak öldürüldü Çanakkale Köprüsü Ne Zaman Açılacak? Geçiş Ücreti Ne Kadar Olacak?

 


Çayırova Belediye Başkanı hemşehrimiz Bünyamin Çiftçi, esnafla bir araya geldi. Esnafın görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, küçük sanayi sitesi projesiyle ilgili gelinen süreç hakkında bilgiler aktararak, "İlçeye yeni kimlik kazandıracak ve değer katacak projelerimiz hızla devam ediyor" dedi. Çiftçi; Çayırova Devlet Hastanesi, Kent Meydanı ve diğer projelerin son aşamaları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Haberin Galerisi : Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, projelerimiz hızla devam ediyor 1Çayırova Belediye Başkanı hemşehrimiz Bünyamin Çiftçi, esnafla bir araya geldi. 2Esnafın görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, küçük sanayi sitesi projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 3Çiftçi "İlçeye yeni kimlik kazandıracak ve değer katacak projelerimiz hızla devam ediyor" dedi. 4Çayırova Belediye Başkanı hemşehrimiz Bünyamin Çiftçi, esnafla bir araya geldi. Esnafın görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, küçük sanayi sitesi projesiyle ilgili gelinen süreç hakkında bilgiler aktararak, "İlçeye yeni kimlik kazandıracak ve değer katacak projelerimiz hızla devam ediyor" dedi. Çiftçi; Çayırova Devlet Hastanesi, Kent Meydanı ve diğer projelerin son aşamaları hakkında da açıklamalarda bulundu. 5 Çiftçi; Çayırova Devlet Hastanesi çalışmalarını yerinde inceleri 6 Çiftçi; Çayırova Devlet Hastanesi, Kent Meydanı ve diğer projelerin son aşamaları hakkında da açıklamalarda bulundu. 7 8 İlhan

AdminAdmin

YORUMLAR