Haber
Giriş Tarihi : 03-09-2020 23:30   Güncelleme : 04-09-2020 12:14

Başkan Çiftçi; Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

Şebinkarahisarlı Hemşehrimiz Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çİftçi Giresunlular Şehitliğini ziyaret etti.

Başkan Çiftçi; Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

Şebinkarahisarlı Hemşehrimiz Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesi Doğanlar Köyünde bulunan Giresun Şehitliğini ziyaret etti.

Vatan savunması için Giresun'dan gönüllü alayla birlikte Afyonkarahisar cephesinde vatan için canlarını veren şehitlerimizin mezarlarını ziyaret edip Şehitlikte bulunan Giresun evini ve müzesini gezen Başkan Çiftçi, ziyaretçilerin duygu ve düşüncelerini yazmaları için bulunan anı defterine Giresunlular Şehitliğindeki duygularını yazdı.

Başkan Çiftçi, ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında "Büyük Taarruz’da istiklal ve istikbalimiz için kilometrelerce uzaklıktan gönüllü olarak buralara gelen, canını seve seve feda eden 14 kahraman askerimizin şehit düştüğü Afyonkarahisar’da bulunan Giresunlulular Şehitliği’ni ziyaret ettik. Tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve hayırla yâd ettik. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Bunun en güzel örneğini bu şehitlikte yatmakta olan şehitlerimiz bizlere anlatıyor." dedi.