ŞEBİN GÜNDEM
HV
25 TEMMUZ Perşembe 22:24
Advert

Başkan Köse; “Başka Giresun Yok”

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla bir araya gelerek Giresun’un gelişimi ve kalkınması için görüş alışverişinde bulundu.

GİRESUN
Giriş Tarihi : 07-07-2024 11:55   Güncelleme : 07-07-2024 11:57
Başkan Köse; “Başka Giresun Yok”

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla bir araya gelerek Giresun’un gelişimi ve kalkınması için görüş alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Fuat Köse, parti ayırt etmeksizin ilçe ve belde belediye başkanlarını aynı masaya davet edip, birlik beraberlik mesajı verdi.

Giresun’un önemli hizmetlere layık olduğunu söyleyen Köse; ‘’Hangi partili olursa olsun tüm Belediye Başkanları ile ortak çalışmaya hazırız. Hepimizin ortak paydası şehrimizin gelişimi ve kalkınmasıdır. İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımızı programımıza davet ederek hem sıcak ilişkiler kurmayı hem de önerilerini dinlemek istedik. Kendilerini ağırlamaktan onur duydum.’’ dedi.

Başkan Köse, davete katılan Belediye Başkanlarına teşekkür ederek, ‘’Parti ayrımı gözetmeksizin tüm ilçe ve belde belediye başkanlarımıza davette bulunduk. Programımıza katılan Çanakçı, Görele, Eynesil, Tirebolu, Çavuşlu ve Soğukpınar Belediye Başkanlarımız ile Espiye Belediye Başkanvekilimize çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu toplantıları her ay düzenlemeyi planladıklarını kaydeden Köse, “Herkesle masaya oturmaya hazırım demiştim. Bugün farklı siyasi görüşlere sahip belediye başkanları aynı masada buluştu. Masaya katılımı Giresun’umuzun gelişimi ve ortak aklın önemi için arttırmak istiyoruz. Her zaman söylemiştim önce birbirimizi seveceğiz. Siyaseti herkes kendi partisinde zaten yapar. Bir dahaki davetlerde daha çok katılım bekliyoruz. Nihayetinde hepimizin amacı Giresun.” şeklinde konuştu.

Başkan Köse’nin çağrısı üzerine programa katılan belediye başkanları kendilerine yapılan davet için duydukları memnuniyeti dile getirip bir sonraki toplantılarda da Köse’ye ev sahipliği yapmak istediklerini söylediler.

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı