Şebinkarahisar
Giriş Tarihi : 09-06-2021 00:52   Güncelleme : 09-06-2021 01:03

Başkan Yılancı, Küçük Sanayi Sitesindeki Esnafı Ziyaret etti

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, Şebinkarahisar Küçük Sanayi Sitesi Esnafını ziyaret etti. Esnafları tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Başkan Yılancı, “Küçük Sanayi Sitemiz Şebinkarahisar sanayisi için büyük bir değer olmaya devam ediyor.” dedi.

Başkan Yılancı, Küçük Sanayi Sitesindeki Esnafı Ziyaret etti

Şebinkarahisar’ın kalbi niteliğinde olan Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, tamircisinden kaportacısına, boyacısından yedek parçacısına kadar esnafı tek tek dolaşarak sorunlarını dinleyip hayırlı işler diledi.

Geçtiğimiz Cuma kent meydanında gerçekleştirilen Kadınlar Dokuyor Proje Atölyesi, Kültür Evi ve Şebinkarahisar Belediyespor Store açılışlarıyla Şebinkarahisar’ın kültür, sanat ve spor hayatına enerji ve heyecan katacak projelerin ardından, ilçenin kalbi durumunda olan Şebinkarahisar Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi.

Başkan Yılancı, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Küçük Sanayi Sitemiz Şebinkarahisar sanayisi için büyük bir değer olmaya devam ediyor. Bugünkü ziyaretimizde bizlere ilgisini esirgemeyen ve önerilerilerini bizimle paylaşan esnaf ve sanatkâr kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Allah’tan bol kazançlar diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Sanayi Sitesi esnafı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Yılancı’ya teşekkür ettiler.