Haber
Giriş Tarihi : 01-01-2021 21:44   Güncelleme : 02-01-2021 19:14

Belediye Başkanı Şahin Yılancı’dan yeni yıl mesajı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı’dan yeni yıl mesajı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı yeni yıl dolayısı ile yayımladığı kutlama mesajında şöyle dedi.

Değerli Hemşehrilerim,

Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık.2020 yılı tüm dünyayı ve maalesef ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını mücadelesiyle geçti. Bu mücadelemiz hâlihazırda aynı kararlılıkla devam ediyor. İnşallah 2021 yılında bu musibetten kurtulmuş, yeni yılda ülke ve dünya olarak sağlıklı ve mutlu günlerimize dönmüş olacağız.

Bu vesile ile 2020 yılında yaşadığımız doğal afetler ve salgında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Hastanelerde ve evlerinde tedavi gören tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Kıymetli Hemşehrilerim,

Şebinkarahisar Belediyesi olarak bu salgının gölgesi altında olsak da güzel işlere imza attık. Rutin belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmenin yanı sıra salgınla birlikte yeni tanıştığımız bazı hizmetleri de şehrimize sunduk. Sosyal Belediyecilik ve sürdürülebilir alanlarda ilçemize kazandırdığımız projelerle bu yılı kapatıyor, yeni bir yılı karşılıyoruz.2021 yılında da ilçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımızı gayretle sürdürüyor olacağız. En büyük destekçimiz olan hemşerilerimizden aldığımız dua ve desteklerle birlikte, ilçemizin kalkınmasına vesile olacak yatırımların kentimize kazandırılması noktasında gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya aynı kararlılık ve ciddiyetle devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; yeni yılın ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, ülkemizde ve yeryüzünde sevgiye, barışa, dostluğa, birlik, beraberlik ve dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Selam ve sevgiyle hepinize sağlıklı, mutlu bir yıl diliyorum.