Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
18 MAYIS Çarşamba 20:01

Bize her yer Şebinkarahisar

Şebinkarahisarlı iş insanları yurt dışında ve yurt içinde katıldıkları Fuar organizasyonlarında Şebinkarahisar Belediye Spor ’un atkı ve formasıyla görüntü verip “Bize her yer Şebinkarahisar” diyorlar.

Gündem
Giriş Tarihi : 29-04-2022 01:07   Güncelleme : 29-04-2022 03:57
Bize her yer Şebinkarahisar

Şebinkarahisarlı iş insanları yurtdışında ve yurtiçinde katıldıkları Fuar organizasyonlarında Şebinkarahisar Belediye Spor ’un atkı ve formasıyla görüntü verip “Bize her yer Şebinkarahisar” diyorlar.

Giresun 1. Amatör Küme A Grubunda mücadele ederek namağlup şampiyon olan Şebinkarahisar Belediye Spor ‘un Şampiyon olması Şebinkarahisarlılar arasında sinerji oluştururken, iş insanları katıldıkları organizasyonlarda takımlarının reklamını yapmaktan geri durmuyorlar.

Ocak ayında Amerika Birleşik Devletlerinde düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022 Tanıtım fuarına katılan iş insanları, Orhan Koç ve Ali Öztürk’ün ABD’den Şebinkarahisar Belediyespor atkısıyla resim vererek takımlarının reklamını yapmışlardı. Nisan ayında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga FoodTec 2022 Fuarına katılan Şebinkarahisar Belediyespor Forma Sponsoru da olan iş insanı Ömer Kılıç, Şebinkarahisar Belediyespor Forması ve atkısıyla birlikte resim vererek “Bize her yer Şebinkarahisar” dedi.

Şebinkarahisarlılar arasında yeni bir akım başlatan iş insanlarının bu davranışları yeni bir sloganın da başlamasına sebep oldular. “Bize her yer Şebinkarahisar

Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı