Haber
Giriş Tarihi : 20-01-2019 13:42   Güncelleme : 22-05-2019 01:32

Bünyamin Çiftçi Hemşehrileriyle Buluştu

AK Parti Çayırova Belediye Başkan adayı Bünyamin Çiftçi, Giresun ve Şebinkarahisar Sivil Toplum Kuruluşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Bünyamin Çiftçi Hemşehrileriyle Buluştu

Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin öncülüğünde, Şebinkarahisar Toplıkonak Köyü ve Gökçetaş Köyü Derneklerinin birlikte düzenlemiş oldukları kahvaltıya, AK Parti Çayırova Belediye Başkan adayı Şebinkarahisarlı hemşehrimiz Bünyamin Çiftçi katıldı.

Çayırova Belediye Başkanı adayı Bünyamin Çiftçi,Giresunlu ve Şebinkarahisarlı hemşehrileriyle bir araya geldiği Şekerpınar Adab-ı Et restaurant'da düzenlenen kahvaltıda yaptığı konuşmasında, Kocaeli Şebinkarahisar Kültür ve Yardımlaşma Dernek başkanı İlhan Avutman'a Toplukonak Köyü Dernek Başkanı Muammer Suyabatmaz ve  Gökçetaş Köyü Dernek Başkanı Mehmet Tunç'a,  tüm STK Başkanlarına ve üyelerine teşekkür ederek  şöyle dedi.

"Sizin başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içine girmeyeceğim"

Bu güne kadar bizleri en iyi şekilde temsil eden kurucu belediye başkanımız, kurucu ilçe başkanımız, uzun yıllar Gebze belediyesinde belediye başkan yardımcılığı yapan, AK Partide değişik kademelerde görev yapmış Mahmut Yandık ağabeylerimiz bizlere çok güzel örnek oldular. Bizim başımızı öne eğdirecek hiçbir işin içinde olmadılar. GİRİP Başkanımız konuşmasında önemli bir konuya değindi. Bizler bu süreç içerisinde bulunduğumuz görevlerimizde çok mücadeleler verdik. Bu mücadelemizde ismini andığımız ağabeylerimiz bizlere mihmandarlık yaptılar ve örnek oldular. Bende Allah nasip ederse 31 Mart'ta bu göreve layık görülürsem, sizin başınızı öne eğdirecek hiçbir yanlış işin içine girmeyeceğim inşallah.

"Belirli aralıklarla Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir araya geleceğiz."

Çayırova ilçemiz üç dönemdir AK Partili Belediye başkanlarımız tarafından yönetiliyor. Bu dönemlerde çok güzel hizmetler ve çalışmalar yapıldı. Bizler bu güzellikleri inşallah daha üst seviyelere hizmetlerimizle taşıyacağız. Tüm bunları yaparken, yapılacak her işimizde danışmaya ve istişare etmeye özen göstereceğim. Belirli aralıklarla Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir araya geleceğiz. Bizim buna ihtiyacımız var ve ben bunun çok önemli olduğunu biliyorum.

"Cumhurbaşkanımızın bize görevi tevdi ettiği gün talimatını verdi."

Bizler gönül belediyeciliği yapacağız. Mühendis olmam hasabiyle bizden beklenti biraz daha yüksek. Cumhurbaşkanımızın bize görevi tevdi ettiği gün talimatını verdi. Bizde o talimatı aldık ve en iyi şekilde Çayırovalılara, Çayırovamıza hizmet edeceğim. Bu güzel tertip eden Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Dualarınızı bizlerden eksik etmeyiniz. Hepinizi saygıyla ve sevgiyle selamlıyor Allaha emanet ediyorum.

Hüseyin Şenel Odacı

www.sebingundem.com