Haber
Giriş Tarihi : 14-01-2019 22:36   Güncelleme : 22-05-2019 01:33

Çiftçi, Çayırova Belediye Başkanı Adayı Oldu

Çiftçi, Çayırova Belediye Başkanı Adayı Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Partinin Çayırova ilçesinde belediye başkanı adayı olarak Şebinkarahisarlı hemşehrimiz İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi ile seçimlere girileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında, AK Partiden Kocaeli'nin ilçelerinde 31 Mart yerel Seçimlerinde aday olarak gösterilecek belediye başkan adaylarını tek tek açıklayıp kürsüye davet ederek kamuoyuna tanıttı.

Şebinkarahisarlı hemşehrimiz İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi ile Çayırova ilçesinde seçime gidileceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çayırova Belediye Başkan adayı Bünyamin Çiftçi için "Bünyamin kardeşimizin inşaat mühendisi olması hasebiyle, orada planlamadan projeye kadar en güzel hizmeti vereceğine inanıyoruz." dedi.

Aday tanıtım toplantısından sonra, Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde Belediye Başkanı adayı gösterilen Bünyamin Çiftçi yaptığı açıklamasında şöyle dedi.

Kıymetli Çayırova'lı hemşehrilerim;

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Çayırova İlçemize AK Parti'mizin Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim. Partimizin açıklanan tüm adaylarını tebrik eder; kendilerine, partimize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerim. Bu süreci, birlikte büyük bir olgunluk içerisinde geçirdiğimiz aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çayırova'mıza bugüne kadar hizmet eden tüm Belediye Başkanlarımıza ve nasip olursa bayrağı devralacağım Belediye Başkanımız Sayın Şevki Demirci’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Bu vesileyle, başta Sayın Genel Başkanımızın şahsında Ak Parti'mizin her kademesinde görev yapan partili büyüklerimize ve desteklerini esirgemeyen Çayırova'lı hemşehrilerime şükranlarımı sunarım.

Bayrağı daha ileri götürme azmiyle çıktığımız bu yolda Allah hepimizi muvaffak eylesin.

Allah bizi utandırmasın, Allah Yâr ve Yardımcımız olsun.