Haber
Giriş Tarihi : 30-10-2021 00:37   Güncelleme : 30-10-2021 00:37

"Cumhuriyet Halkın Yönetimidir"

Giresun Medya Platformu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı; Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir. Cumhuriyetin kıymetini bilmek gerek. Tüm şehitlerimiz ve gazilerimize, cumhuriyet için, bayrak için, vatan için, toprak için canlarını esirgemeyen ecdadımıza borcumuz var. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Cumhuriyete sahip çıkmak vatandaşlık borcumuzdur. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

 

Giresun Medya Platformu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı;

Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir. Cumhuriyetin kıymetini bilmek gerek. Tüm şehitlerimiz ve gazilerimize, cumhuriyet için, bayrak için, vatan için, toprak için canlarını esirgemeyen ecdadımıza borcumuz var. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Cumhuriyete sahip çıkmak vatandaşlık borcumuzdur. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Giresun Medya Platformu, Giresun’a gönül veren medya mensuplarının bir araya geldiği Giresun’un güçlü bir medya temsilcisi olarak, olması gereken noktadan daha ileri bir çizgide misyonu olan bir platform olmuştur.

Giresun’un her alanda marka şehir olması kadar, marka şehir olarak öncülüğünün devam etmesi için STK’lar ile birlikte şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasında Giresun Medya Platformu önemli bir misyon üstlenmiştir.

18-21 Kasım tarihlerinde İBB Yenikapı Etkinlik Alanına gerçekleşecek olan ‘’14.Giresun Tanıtım Günlerinde’’ ve daha evvelki yıllarda yapılan ‘Giresun Günleri’’ ile Afyon Giresunlular Şehitliği anma törenleri ile diğer etkinlik, toplantı, projeler ve diğer önemli gelişmelerde Giresun Medya Platformu gündemin içinde olmuş ve görevini yapmıştır.

Önümüzdeki dönemde de halkın yararına olan projelere destek vereceğiz ve STK'lara daha güçlü bir medya desteği sağlayacağız.

Kısacası, Cumhuriyet halkın yönetimidir, "medya da halkın sesidir".