ŞEBİN GÜNDEM
HV
01 HAZİRAN Perşembe 18:16

Elvan Işık Gezmiş'in konuşması büyük alkış alarak geceye damgasını vurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun 1.sıra milletvekili adayı Sosyolog Eczacı Elvan Işık Gezmiş, "Önümüzde tarihi bir seçim var. Bu seçimi kazanarak ülkemizde huzurlu ve güvenli bir yaşamı sağlayacağız. İlimize özel  teşvikler uygulayarak; üretimi, istihdamı ve istikrarı sağlayarak Giresun'un hakkını alacağız" dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 17-04-2023 18:55
Elvan Işık Gezmiş'in konuşması büyük alkış alarak geceye damgasını vurduMillet İttifakı'nı oluşturan partilerden Saadet, Deva, Gelecek partileri İl başkanlarının yanı sıra Memleket ve Türkiye Değişim partisinin il temsilcilerinin de katıldığı iftar yemeği önceki akşam Kale Reteurant'ta yapıldı. 300 kişinin yer aldığı yemekte konuşan CHP Milletvekili adayı Elvan Işık Gezmiş'in konuşması büyük alkış alarak geceye damgasını vurdu.

İLK KADIN VEKİL OLMANIN GURURUNU BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ

Gezmiş; tarihinde kadın vekil çıkaramayan Giresun'un ilk kadın vekili olmak için çaba harcadığının altını çizerek; "Bu onur ve gururu hep birlikte yaşayacağız. Bize inanın ve güvenin. Giresun'un sorunlarını çözme noktasında sizlerle birlikte hareket edeceğim ve kapım herkese açık olacak" ifadelerini kullandı.

Hak, hukuk, adalet mücadelesini kesintisiz sürdürdüğüne dikkat de çeken Gezmiş; daha yaşanabilir bir Türkiye ve sorunları çözülmüş bir Giresun yaratmayı amaçladıklarını söyledi. Gezmiş şu ifadeleri kullandı:

ÜRETİMİ İSTİHDAMI SAĞLAYACAĞIZ

"Ülkemizin geleceği için hak, hukuk, adalet mücadelemizi sürdüreceğiz. Tarikatlardan ülkemizi arındırıp, ilimi irfanı hayata geçireceğiz, fındığımıza katmadeğer kazandıracağız. Üretimi istihdamı sağlayarak huzurlu bir Giresun'u yaratacağız. Böylece gençlerimizin ekmek parası için başka diyarlara gitme zorunluluğunu ortadan kaldıracağız."

GİRESUN HAKKINI ALACAK

Ben merkez çocuğu, Bulancak torunu, Keşap geliniyim, ama biliniz ki kadın olmam sebebiyle tüm ilçelerimizin milletvekili olacağım. Hemşehrilerimin emrinde bu görevi yapacağım. Birlik ve beraberlik içinde çalışarak başaracağız. Giresun'a da, ülkemize de baharı getireceğiz"

AdminAdmin