Haber
Giriş Tarihi : 26-12-2021 18:49   Güncelleme : 26-12-2021 19:06

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinde Çetin Kurt Güven Tazeledi

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneği Olağan Genel kurulunda yapılan seçimde Çetin Kurt tüm üyelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinde Çetin Kurt Güven Tazeledi

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinin Lokalinde yapılan yeni yönetim kurulu seçiminde Çetin Kurt ve yönetim kurulu, genel kurul toplantısına katılan üyelerin tamamının oylarını alarak yeniden göreve getirildi.

Yeniden başkan seçilen Çetin Kurt yaptığı konuşmasında, “Bizler bu zamana kadar derneğimize elimizden gelen maddi ve manevi desteğimizi esirgemeden gayretle çalışmaya devam ettik. Bu güne gelene kadar eksiğimiz noksanımız olmuştur. Tek gaye ve amacımız bölgemizde Şebinkarahisarlılar olarak birlik ve beraberlik içinde daha güçlü olmaktır. Üyelerimiz ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda, derneğimize önümüzdeki süreçte acilen yer alınmasına karar verdik. Bu konuda belirli bir listemiz var. Bununla ilgili yakın zamanda bir açıklama yapacağız. Eyüp Şebinkarahisarlılar Derneği üyelerimiz, yardım kampanyalarında, Ramazan aylarında çalışmalarımızda bizlere destek oldular.

Yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarım ve üyelerimizin derneğimize kendi yerini alma yolunda bizleri yalnız bırakmayacaklarını biliyor ve onlara güveniyorum. Genel kurul toplantısına katılan tüm hemşehrilerimize ve misafirlerimize teşekkür eder, Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneği Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Asil üyeler: Çetin Kurt, İlhan Yılmaz, Hasan Yağmur, Kadir Abay, Eyüp Ünaldı, Hüseyin Yağmur, İlhan Eraslan, İsmail Bulduk, Engin Bölük.

Yedek Üyeler: İbrahim Bulduk, Ahmet Aygün, Ünsal Yılmaz, Serdar Ekinci, Medet Yanal.

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Yüksel Yılmaz, Tarık Tunç, Dursun Yandık.

Yedek Üyeler: Taner Kurt, Erdem Yavuz, Selahattin Kılıç.