İstanbul
Giriş Tarihi : 02-03-2020 22:09   Güncelleme : 02-03-2020 22:14

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinden Destek Programı

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinden, Cephede savaşan ordumuza destek ve tüm şehitler için okutulacak mevlit programına davet.

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneğinden Destek Programı

Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneği, devletine, ordusuna destek vermek amacıyla tüm şehitler için mevlit programı düzenleyerek Şebinkarahisarlılara ve üyelerine çağrı yaptı.

Dernek Başkanı Çetin Kurt sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi.

Kıymetli Hemşehrilerimiz;

Ülkemizin zor süreçten geçtiği bu günlerde daha da çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu muhakkaktır. Yeter ki Ezanlar dinmesin, Bayrak inmesin Vatan Bölünmesin diyerek canlarını feda eden Aziz Şehitlerimiz var, peki biz ne yapacağız.

Bizlerinde bu zor süreçte birlik ve beraberlik içinde, karınca misali safımızı belli edip, Devletimizin yanındayız dememiz gerekmektedir. Bu dönemde bizler gibi STK ların birlik ve beraberliğini pekiştirmesi şart. Devletimizde, ordumuzda milletinin yanında olduğunu bilsin. Bu bağlamda 06.Mart 2020 Cuma günü akşam saat 20.30 da Derneğimizde Hüseyin Hoca ile aziz şehitlerimiz için Mevlid programımız olacak, ordumuza Dua edeceğiz.

Tüm hemşehrilerimizin, dernek üyelerimizin bu programa katılacağına yürekten inanmaktayım. Gelin bizler Eyüpsultan Şebinkarahisarlılar Derneği olarak karınca misali üzerimize düşeni yapalım, devletimizin ve ordumuzun yanında olduğumuzu gösterelim.

Mevlid programında buluşmak dileğiyle Sizleri Saygı ve sevgiyle selamlıyorum

Eyüp Şebinkarahisarlılar Dernek yönetim kurulu Adına

Başkan Çetin Kurt