Giresun
Giriş Tarihi : 06-01-2021 11:07   Güncelleme : 06-01-2021 11:11

Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesinin Sorunları Çözülecek

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk beraberindeki heyetle birlikte 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmaları ziyaret ederek, buradaki sorun ve talepleri dinledi.

Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesinin Sorunları Çözülecek

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk beraberindeki heyetle birlikte Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmaları ziyaret ederek, buradaki sorun ve talepleri dinledi.

Giresun’da üretimin önünü açmak ve yatırımcıları daha da güçlendirmek için tüm gayreti gösterdiklerini kaydeden Öztürk, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank Beyin talimatları doğrultusunda Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığı yetkililerince, OSB’nin sorunlarının tespitine ilişkin gerekli teknik çalışma başlatılmıştır.

Bu çalışmalar devam ederken, biz de OSB’de faaliyet gösteren yatırımcılarımızla bir araya gelip, görüş ve önerilerini dinledik. 1. OSB Giresun için önemli bir üretim bölgesi. Ancak altyapı sorunları var. Teknik çalışmaların tamamlanmasıyla beraber, bu problemleri belirleyip bir yol haritası çizeceğiz. Bu sorunların hepsini bir bir çözeceğiz. Burada faaliyet gösteren yatırımcılarımızın karşılaştığı sorunları asgariye indirmek, daha rahat bir ortamda faaliyetlerini sürdürmeleri için gereken çalışmalar yapılacak ’dedi.