ŞEBİN GÜNDEM
HV
01 HAZİRAN Perşembe 19:57

Giresun Camiası, İstanbul'da hemşehrisine destek için bir araya geldi

İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Pendik Giresunlular Derneği organizasyonu ile yapılan MHP İstanbul 1.Bölge milletvekili adayı Murat Şahin dayanışma programı Pendik Gülistan tesislerinde yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 07-05-2023 23:00
Giresun Camiası, İstanbul'da hemşehrisine destek için bir araya geldi

 

Derneğin aktif ve çalışkan Başkanı Hüseyin Döner ve yönetim kurulunca organize programa MHP İstanbul 1.Bölge adayı Murat Şahin, MHP İlçe yöneticileri ve STK'lar ile davetliler katıldı.

Dayanışma programına İstanbul milletvekili adayı Murat Şahin, MHP Pendik ilçe Başkanı Yalçın Çolak, Giresun Federasyonu başkanı Muhterem Memiş, MHP İstanbul 1.bölge milletvekili adayı Hilal Dilber, Pendik Giresunlular Derneği Başkanı Hüseyin Döner, Şebinkarahisarlı Sanayici ve işadamları Derneği (SEBİNSİAD) Başkan vekili Aslan Karaaslan ve yönetim kurulu, GİHSAD Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Destek ve yönetimi, Kocaeli Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Korkutacak, Sancaktepe Giresunlular Derneği Başkanı Sedat Bayraktar, Kartal Giresunlular Derneği Başkanı Cengiz Demirkaya, Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Ali Özacar, Çamoluk Taşçılar köyü Derneği Başkanı Ali Emeksiz, Maltepe Giresunlular Derneği Başkanı Hakan Öztürk, Beykoz Giresunlular Derneği Başkanı Hayrullah Usta, Üsküdar Giresunlular Derneği Başkanı Rahman Karahan, İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Giresun adına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Protokol konuşmaları sonrasında Milletvekili adayı Murat Şahin, kendisini tanıtarak iş ve siyaset hayatına yönelik mesajlar vererek 14 Mayıs seçimlerine yönelik hemşerilerinden destek talebinde bulundu.

Konuşmalardan sonra masaları tek tek dolaşan MHP Milletvekili adayları Murat Şahin ve Hilal Dilber hemşerileri ile sohbet ederek programa katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Haber: Sadi Toygar

 

AdminAdmin