ŞEBİN GÜNDEM
HV
25 TEMMUZ Perşembe 22:12
Advert

Giresun Şampiyonu Alucraspor oldu

Giresun 2.Amatör Ligi play off final maçında Bahçelievlerspor ile mücadele eden Alucraspor sahadan 3-2 galip ayrılarak şampiyon oldu.

SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2024 00:14
Giresun Şampiyonu Alucraspor oldu

Ordu ilimizde yaşayan Alucralılar, Alucra Merkez ve Yöresi Derneğinin organizesiyle Giresun 2023-24 2. Amatör Play-Off grup şampiyonu Alucraspor'un final maçına akın etti. 23 Haziran2024 Pazar günü saat 15.00'da 2. Amatör Küme Final Maçında Bahçelievlerspor ile mücadele eden Alucraspor'u destekleyen taraftarlar final maçını şölen havasında izledi.

Ordu ilimizde yaşayan Alucraspor taraftarları Giresun 75.Yıl Sahası önünde pankart açarak davul zurna eşliğinde tribünlere kadar mini kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.

Giresun 75.Yıl Sahasının tribünlerinde yankılanan davul, zurna sesleri ile gol sevincinin çığlıkları birbirine karıştı. Coşkulu bir atmosfere kapılan taraftarlar Alucra Diki(Horan) oynadılar.

Ordu Alucra Merkez ve Yöresi Derneği Kurucu üyeleri tarafından temin edilen davul zurna ile adeta şölene dönen karşılaşmadan 3-2 galip ayrılan Alucraspor’a 1. Amatör Kümede başarılarının devamını dilediler.

Haber: Yavuz Kayacık - Giresun Medya Platformu

 

AdminAdmin