Şebinkarahisar Haber Merkezi - Şebinkarahisar Haberleri
HV
20 MAYIS Cuma 03:46

GİRMEP, Çamoluk Derneğinde Gündemi Değerlendirdi

Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik; “ Bizler, Dernek makamlarını işgal etmeye değil, çalışmaya geldik. Sahil ve dahil ayrımı bizlerde yok, Bizler herkesten daha fazla Giresunluyuz.”

Gündem
Giriş Tarihi : 23-01-2022 22:08   Güncelleme : 23-01-2022 22:16
GİRMEP, Çamoluk Derneğinde Gündemi Değerlendirdi

Giresun Medya Platformu ile Çamoluk Derneği Kültür Merkezinde bir araya gelen Çamoluk Derneği yönetim kurulu birlikte gündemdeki konuları değerlendirdiler.

Çamoluk haber imtiyaz sahibi Kazım Karaçoban’ın organizasyonu ile Çamoluk Derneğinin ev sahipliğinde yapılan toplantıda Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik yaptığı dernek hakkında ve genel bir değerlendirmede bulundu. Konuşmada “32 yıl evvel kurulan Çamoluk Derneği bölgesinin en büyük ve en etkin derneği olarak Giresun Camiasının değerli medya mensuplarını ağırlamaktan mutlu olduk.” Diyerek konuşmasına devam eden Başkan Canik sözlerine devam ederek şöyle dedi.

“Burası Giresun federasyonun temellerinin atıldığı bir mekan. Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk olarak sorunları çok olan ilçeleriz. Başta ulaşım olmak üzere ortak sorunlarımız mevcut. Sivil toplum kuruluşları ile diyalog ve iş birliği içinde çalışmalarımız devam ediyor. Bizler, Dernek makamlarını işgal etmeye değil, çalışmaya geldik. Sahil ve dahil ayrımı bizlerde yok. Bizler herkesten fazla Giresunluyuz. Her etkinliğe ve toplantıya katılım sağlayarak desteğimizi veriyoruz. Sizlerde gönüllü olarak Giresun camiasına hizmet veriyorsunuz, bizler için basın mensupları çok önemlidir” dedi.

Başkan Hacı Canik, Çamoluk Derneği çalışmaları hakkında ve burs konuları ile bilgi vererek, Çamoluk ilçesinin ulaşım sorunları ile eğitim sorunları ve tarım konularında yapılan çalışmalar hakkında da detaylı bilgi verdi

Toplantıya; Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Başkan vekili Sadi Toygar, Kurucu Başkan A.Şükrü Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Hüseyin Şenel Odacı,Aydın Kömürcü Kazım Karaçoban ,Ali Kaplan, Abdullah Öner Meral ve Ali Aydın,Birsen Eser Metin ile Turan Kabadayı katıldılar.

Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu ise yaptığı konuşmasında “Platform olarak amacımız Giresun kültürel kimliğini korumak ve tanıtımlarda bulunmak, sivil toplum kuruluşlarına basın desteği vermek ve STK’lar ile işbirliği yapmak, gündem ile ilgili yayınlarda doğru bilgi akışını sağlamaktır. Ev sahipliğinden dolayı Dernek Başkanı Hacı Canik Başkan ve yönetim kurulu üyelerine ve Kazım Karaçoban arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde Medya platformu ile geniş katılımlı bir toplantı yapıp yeni dönemde yol haritasını belirleyeceğiz” dedi.

Toplantıya katılanlar gündem ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaşarak ev sahipliğinden dolayı Başkan Hacı Canik ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler

Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri toplantı sonrasında Giresun Medya Platformuna başarılar diledi.

Fotoğraf: Sadi Toygar

1Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
2Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
3Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
4Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
5Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
6Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
7Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
8Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
9Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
10Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
11Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
12Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
13Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
14Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
15Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
16Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
17Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
18Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
19Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
20Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
21Çamoluk Derneği Kültür Merkezi, GİRMEP Toplantı
Hüseyin Şenel OdacıHüseyin Şenel Odacı