Spor
Giriş Tarihi : 30-11-2021 17:08   Güncelleme : 30-11-2021 17:13

GZT Giresunspor ABD’de şampiyonluğunu kutlayacak

Süper Ligin yeni ekibi GZT Giresunspor Amerika Birleşik Devletleri’nde şampiyonluğunu kutlayacak.

GZT Giresunspor ABD’de şampiyonluğunu kutlayacak

Süper Ligin yeni ekibi GZT Giresunspor Amerika Birleşik Devletleri’nde şampiyonluğunu kutlayacak.

Giresun Valisi Enver Ünlü, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Kulüp Başkanı Hakan Kara Ahmet’in katılacağı 16 Ocak’ta ki şampiyonluk balosu New Jersey’de Cornucopia Cruise Line Gemisinde gerçekleştirilecek…

2020-21 sezonunda şampiyon olarak Süper Lige yükselen Giresunspor’un ABD’de planladığı ve Pandemi nedeniyle yapılamayan gecesi 16 Ocak 2022 tarihinde düzenlenecek.

401 Riverview Drave Perth Amboy New Jersey’de Cornucopia Cruise Line Gemisinde gerçekleştirilecek geceye Giresun Valisi Enver Ünlü, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Kulüp Başkanı Hakan Kara Ahmet’te katılacak.

GZT Giresunspor ABD Temsilcisi Orhan Bayram, Yönetim Kurulu Üyeleri Savaş Şahin ve Özkan Akıllı ile Denetleme Kurulu Üyesi Candemir Sarı gece için hazırlıklara başladılar.

Karadeniz Müziğinin neşeli ismi Sinan Yılmaz’ın yanı sıra Baransel’in sahne alacağı gecede Bülent Çakaroğlu ve orkestrası müzik ziyafeti sunacaklar. Gecenin sunuculuğunu Salih Şahan yapacak.

GZT Giresunspor ABD Temsilcisi Orhan Bayram, “Camiamızın geçtiğimiz sezon yakaladığı şampiyonluk bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Pandemi tüm planlarımızı alt üst etmiş ve bu başarının kutlanmasında gecikmeye neden olmuştur. ABD’de en büyük Türk nüfusuna sahip Giresunlularla bu başarıyı yeni kıtada kutlamak istedik” dedi.