Spor
Giriş Tarihi : 06-03-2021 16:15   Güncelleme : 06-03-2021 16:15

GZT, TFF 1. Lig lideri Giresunspormuz ile isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Lig lideri Giresunspor, çok önemli bir sponsorluk anlaşması sağladı. Giresunspor, Türkiye’nin en büyük grup şirketlerinden Albayrak Medya’ya ait GZT ile isim sponsorluğu anlaşması yaptı. Bu kapsamda Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca ile Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet arasında sözleşme imzalandı. Albayrak Grubu Genel Merkezi’nde gerçekleşen törene, şirketin yönetim kurulu üyeleri, Giresunspor yönetimi ve GZT editörleri katıldı.

GZT, TFF 1. Lig lideri Giresunspormuz ile isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.


İmza töreninde konuşan Albayrak Medya Dijital Genel Müdürü Ömer Karaca, “Giresunspor’u bu sene desteklemek ve enerjiyi buraya aktarmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl Süper Lig’e çıkacağına inandığımız Giresunspor, GZT ile daha büyük bir marka olacak. Giresunspor’un marka bilinirliğinin artması için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. GZT ve Giresunspor kardeşliğinin çok olumlu sonuçlara gebe olduğu düşünüyorum” dedi.


“Hem Türk Futbolu hem de Giresunspor için önemli bir anı yaşıyoruz.”
Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ise konuşmasında şunları söyledi, “Bugün hem Türk futbolu için hem de Giresunspor için önemli bir anı yaşıyoruz. Bu süreçte yaşanan hem genel ekonomik sorunlar, hem de Türk futbolunun ekonomik sorunlarında Giresunspor’a destek olan, elinden tutan GZT ile sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Lider durumdayız ve inşallah GZT ile Süper Lig yolunda hayırlı sonuçlar alırız. Yaşadığımız süreç çok kolay değil. Bu süreçte takımlara sponsor olmanın zorluklarını da biliyorum. Her kulübün bu tarz desteklere ihtiyacı var, çok anlamlı ve önemli destekte bulundular. Giresunspor camiası olarak Albayrak Grubu’na çok teşekkür ediyorum.”