Spor
Giriş Tarihi : 19-01-2021 01:55   Güncelleme : 19-01-2021 01:55

Hakan Keleş; Bu işi bitirmeden sevinmeyeceğiz

TFF 1. Lig’in ilk yarısını 35 puanla Lider bitirerek Antalya’da kampa giren Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, kulüp medyasına yaptığı açıklamada, “Önümüzde zorlu geçecek bir ikinci devre var çok zorlu bir süreç olacağını biliyorum. Ancak biz bu işin üstesinden gelebilecek kaliteye sahip bir takımız. Biz bu işi bitirmeden sevinmeyeceğiz inşallah sezon başından bu yana hedeflediğimiz Süper Lig hasretini bitirdiğimiz vakit tüm şehir hep birlikte sevineceğiz.” dedi.

Hakan Keleş; Bu işi bitirmeden sevinmeyeceğiz

Antalya Belek’te 8 gün süren kamp çalışmalarını değerlendiren teknik Giresunspor Teknik direktörü  Hakan Keleş, “ İlk yarının başında iyi bir başlangıç ile başlayamamış olsak da ilerleyen süreçte, istediğimiz oyunu sergileyebildiğimiz ve oyuncularımızla uyum içerisinde kısa sürede iyi bir performans ortaya koyduğumuz bir dönem oldu” dedi.

 

Antalya’da verimli bir kamp süreci geçirdiklerini söyleyen Hakan Keleş; “Sezon başı olumsuzluklarına rağmen ilk yarı sonunda güzel bir başarı sergiledik. Lider olarak bitirdiğimiz ilk yarı sonrası Antalya’da sürdürdüğümüz kamp çalışmalarımız da oldukça verimli geçti. Herkesin morallerinin üst seviyede olduğu, sağlıklı bir çalışma dönemini geride bıraktık. Cumartesi günü kampı sonlandırarak takıma iki günlük bir izin verdik. Yarın itibariyle de Tesislerimizde toplanarak buradaki ilk antrenmanımızı gerçekleştireceğiz. Önümüzde zorlu geçecek bir ikinci devre var çok zorlu bir süreç olacağını biliyorum. Ancak biz bu işin üstesinden gelebilecek kaliteye sahip bir takımız. Biz bu işi bitirmeden sevinmeyeceğiz inşallah sezon başından bu yana hedeflediğimiz Süper Lig hasretini bitirdiğimiz vakit tüm şehir hep birlikte sevineceğiz. Her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum takımıma çok güveniyorum hepsi birbirinden yetenekli oyuncular. Biz bu sezon hangi oyuncumuza görev verdiysek kimden ne istediysek hepsini yerine getirdiler. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza aralıksız devam ederek kendimizi daha fazla geliştireceğiz. İkinci yarıda, ilk yarıda oynadığımız oyunun çok daha fazla üzerine çıkmak istiyoruz. Mücadeleden asla kopmayacak ve elimizden gelen her şeyi sahaya koyacağız. İyi bir hava yakaladık bu havayı sürdürmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

"MEHMET TAŞ VE EREN TOZLU BU HAFTA TAKIMLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK"

 

Takımdaki sakatlığı süren oyuncularımız hakkında da bilgi veren Hakan Keleş, Çok şükür takımımızda oyuncularımızın genel olarak sağlık durumları iyi “Eren ve Mehmet Taş’ın tedavi süreci devam ediyor. Allah’ın izni ile her ikisi de ikinci yarının başında takımla beraber çalışmalara başlayacak. İfadelerini kullandı.