İstanbul
Giriş Tarihi : 16-05-2019 23:38   Güncelleme : 17-05-2019 00:54

Hisar Oto Geleneksel İftar Programında buluştu

Geleneksel hale gelen Ramazan ayı Hisar Oto İftar buluşması Kağıthane Belediyesi Sosyal tesislerinde yapıldı.

Hisar Oto Geleneksel İftar Programında buluştu

İSTANBUL: Hisar Otomotiv’in Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal tesislerinde yapılarak geleneksel hale gelen Ramazan ayı Hisar Oto İftar buluşması, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisinin katılımıyla yapıldı.

Sektörünün öncü kuruluşu Hisar Oto'nun deneyimi, ticari geçmişinin verdiği güven ve müşterilerileriyle kurduğu sıcak bağ "Hisar Oto iftar sofrası" buluşmasına da yansıyarak her yıl olduğu gibi bu senede rekor katılımla yapıldı. Kâğıthane Belediyesi Nurtepe sosyal tesislerinde bir araya gelen davetlileri Hisar Oto Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Karaman, oğlu Mustafa Karaman ve Hisar Oto personeli karşıladı.

İstanbul’da faaliyet gösteren yüzlerce otomobil tamir ve servis hizmeti veren şirketlerin yönetim kurulu başkanlarını ve çalışanlarını buluşturan iftar programı uzun süre görüşemeyen dostların buluşmasına ev sahipliği yaparken, sektöre yeni giren işletme sahipleri ise yeni dostlar edinerek tanışma imkanı buldular.

Ticari bir işletmenin düzenlediği resmi programdan ziyade aile sıcaklığı ortamında gerçekleşen programa Kuranı kerim tilaveti ve dualarla başlandı. Yemek öncesi Hisar oto yönetim Kurulu başkanı Bayram Karaman davetlilere bir konuşma yaptı.

Bayram Karaman, 30 yılı aşan bir süredir yedek parça konusunda otomotiv sektörüne hizmet verdiklerini belirterek iftar programına katılan misafirlerine teşekkür etti. Karaman yaptığı konuşmada şunları söyledi." Hisar Otomotiv olarak ilk faaliyete başladığımız günden itibaren büyüyerek ve güçlenerek yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli dostlarımızın katkılarını biliyoruz. Sizlerin teveccühleriyle ve destekleriyle Hisar Otomotiv olarak ilk günkü heyecanımız ile sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz" dedi.

Müşteri memnuniyetini kendisine referans alan ve buna değer veren bir firma olmak için bütün imkânlarımızı seferber ettik diyen Karaman sözlerini şöyle sürdürdü. " Hisar Otomotiv olarak hedefimiz önce müşteri memnuniyeti ve müşterisi kazanırsa kendimizi kazanmış sayan bir anlayış çerçevesinde güler yüzlü bir firma olmaktı. Bu günlere geldiğimizde çok şükür bunu sizlerle birlikte başardığımızı görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Amacımız, helalinden alın teriyle rızkımızı kazanmak için verdiğimiz bu mücadelede, bu mübarek Ramazan ayını da vesile kılarak siz dostlarımız ile bir iftar sofrasında ekmeğimizi bölüşüp hasbıhal edebilmekti. Çok şükür siz değerli dostlarımın teşrifleriyle bir araya gelmiş olduk. Hepinize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

www.sebingundem.com