Haber
Giriş Tarihi : 20-10-2019 12:31   Güncelleme : 20-10-2019 12:35

İletişimde Ustalık Sertifikaları Verildi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları'nın düzenlediği "İletişimde Ustalık" kursuna katılan Şebinkarahisarlı gençler sertifikalarını aldı.

İletişimde Ustalık Sertifikaları Verildi

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları 2018 yılında ilkini düzenledikleri "İletişimde Ustalık" Eğitiminin,  2019 Yılında düzenlenen 2. ve 3.Dönem eğitimlerine katılan öğrencilerimize sertifikalarını verdik.

Şebinkarahisarlı gençlerin iletişim becerilerini öğrenmeleri, uygulayabilme ve bireysel ilişkilerinin kalitesini artırmak için Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları tarafından ücretsiz olarak düzenlenen "iletişimde Ustalık" kursuna yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Kaplan Sertifika dağıtımı sonrasında yaptığı konuşmasında, "3. defa düzenlediğimiz İletişimde Ustalık Kursuna katılan öğrencilerimize eğitim veren, Şebinkarahisarlı Eğitmenler Gülay Arslan, Gülcan Sucu, Beyza Arslan, İlkem Akkuş, Erol Akkuş, Yavuz Arslan, Etem Uçar,Yusuf Arı ve Kerem Özdemir hocalarımıza Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanımız Mehmet Şimşek ve yönetim kuruluna desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Gençlik kolları olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bu vesile ile Eğitim programlarımızı başarı ile bitiren Kursiyerlerimizi tebrik eder, başarılar dileriz." dedi.

www.sebingundem.com