Siyaset
Giriş Tarihi : 27-10-2021 19:36   Güncelleme : 27-10-2021 19:36

Kenan Tatlı, Çamoluk, Alucra ve Şebinkarahisar’ı ziyaret etti

Giresun AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.  Tek tek ilçeleri ziyaret eden Kenan Tatlı, teşkilat mensuplarıyla buluşup, üç kademe yönetim üyelerine 2023 hedefleri doğrultusunda neler yapılması gerektiğini anlattı.

Kenan Tatlı, Çamoluk, Alucra ve Şebinkarahisar’ı ziyaret etti

Giresun AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Çamoluk, Alucra ve Şebinkarahisar’da teşkilat mensuplarıyla buluştu. AK Parti’nin 2023 hedefi doğrultusunda yollarına daha güçlü bir şekilde devam ettiklerini belirten Başkan Tatlı, çalışma azmimiz ve davamıza verdiğimiz değerle ‘Güçlü Türkiye’ yolunda daha ileriye gideceklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın; nelerle uğraştıklarını görünce yalnız bırakılmaması gerektiğinin önemini de belirten Tatlı;  Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderle çalışmaktan onur duyduklarını, inançlı, çalışkan, gece gündüz demeden milleti için yaşayan bir Cumhurbaşkanına sahip olduklarını söyledi.

 

İl Başkanı Kenan Tatlı ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Şebinkarahisar Gençlik Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği  ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmasını da iştirak etti.  Gençlerle bir araya gelmekten dolayı çok memnun olduğunu, geleceğimiz olan arkadaşların davamızın bilincinde yetişen nesil olduklarını söyledi. Özellikle 2023, 2053 ve 2071 vizyonunun gerçekleşmesinde önemli rol oynayacak arkadaşlarımızın var olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kenan Tatlı; eminim ki vatan bilinci, millet aşkı bir nesille geleceğimizi daha aydınlık günlerin beklediğini belirtti.